reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Zrobiłam sobie prezent na dzień kobiet i wychodzę godzinę wcześniej z pracy :)


a i pochwalę się. Wygrałam właśnie z okazji dnia kobiet kurs pierwszej pomocy. Jeszcze tylko ciąża bez seksu i będę spełniona..

Pop Star Hair Flip GIF by Normani
 
reklama
Niestety zaliczam się do tych osób, które na studiach paliły dzień w dzień. Nie uzaleznia, to prawda, ale jak rzuciłam to w życiu bym do tego nei wróciła. Nie dało się ze mną rozmawiać i domyslam się, że nieco zniszczyło to mój organizm w jakiś sposób. THC niszzy komówki nerwowe. Szczęście w nieszczęściu po paru latach ogarnełam się i nie odczuwam skutków.
ja też kiedyś sporo paliłam, co pozwoliło mi się wyleczyć z mega okropnych koszmarów 😵‍💫 od dzieciaka śniły mi się jakieś horrory i pojebane akcje, aż mi kiedyś nawet ksiądz przyszedł pokój poświecić żeby demony przegonić 😬 nic nie pomagało, dopiero moja autorska eksperymentalna kuracja marihuaną na początku studiów 😅 teraz już jakoś nie miewam ochoty nawet na palenie, pewnie bym od razu spać poszła…
 
Brak możliwości podwiazania jajowodów, a mozliwosc wykonywania wazektomii u mężczyzn w mojej opinii jest niezgodna z konstytucja i zapisami w niej o równości wszystkich. Ale w tym poyyebanym kraju prędzej facetom zakaża wazektomii niż kobietom dadzą podwiązanie jajowodów. Chore!!
apropos wazektomii to mój szwagier właśnie dziś na zabieg idzie bo ponoć nie mają odwagi współżyć w obawie, że im się 4 „niespodzianka” przytrafi i ustalili, ze to będzie najlepsze rozwiązanie 😌
 
ja też kiedyś sporo paliłam, co pozwoliło mi się wyleczyć z mega okropnych koszmarów 😵‍💫 od dzieciaka śniły mi się jakieś horrory i pojebane akcje, aż mi kiedyś nawet ksiądz przyszedł pokój poświecić żeby demony przegonić 😬 nic nie pomagało, dopiero moja autorska eksperymentalna kuracja marihuaną na początku studiów 😅 teraz już jakoś nie miewam ochoty nawet na palenie, pewnie bym od razu spać poszła…
fakt, wyluzować się dało przy tym.
PS. ale duzo bym dała żeby przeżyć jeszcze raz seks po joincie 😍
 
Tak ja miałam miesiac temu ból jajnika i brzuch że aż mnie to obudziło, tym razem również tylko teraz leżałam i dlatego na następny dzień zrobiłam test i miałam ten turbo cień
Swoją drogą ja sikam jakndzik uzbierałam trochę i jest ciemniej 😁
@997tenNumerToKlopoty nie wiedziałam że są testy w action 🙉
Ja tez nie wiedziałam xd tutaj przeczytałam 🤣 owulacyjne tez są!
 
apropos wazektomii to mój szwagier właśnie dziś na zabieg idzie bo ponoć nie mają odwagi współżyć w obawie, że im się 4 „niespodzianka” przytrafi i ustalili, ze to będzie najlepsze rozwiązanie 😌
skoro nie planują wiecej dzieci to spoko. Zawsze to lepiej niż gumki czy żeby kobieta ładowała w siebie chemię ;)
 
reklama
ja też kiedyś sporo paliłam, co pozwoliło mi się wyleczyć z mega okropnych koszmarów 😵‍💫 od dzieciaka śniły mi się jakieś horrory i pojebane akcje, aż mi kiedyś nawet ksiądz przyszedł pokój poświecić żeby demony przegonić 😬 nic nie pomagało, dopiero moja autorska eksperymentalna kuracja marihuaną na początku studiów 😅 teraz już jakoś nie miewam ochoty nawet na palenie, pewnie bym od razu spać poszła…
ja też trochę paliłam na studiach i nawet jakiś czas temu myślałam, czy nie załatwić sobie medycznej, bo mam wskazania medyczne. Ale mam obawy jak to prawnie wygląda, np jak długo nie można prowadzić samochodu, jak to wygląda w pracy itd
 
Do góry