reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Załączniki

  • F335CCC0-2627-466F-A963-A4559B8ECD20.jpeg
    F335CCC0-2627-466F-A963-A4559B8ECD20.jpeg
    280,9 KB · Wyświetleń: 130
reklama
Wszystkiego najlepszego w dniu Kobiet dla wszystkich walczących o spełnienie marzeń w postaci slodkiego, zdrowego bobaska.🌹🌷🥀🌻💚

U mnie dzis mega spadek temperatury, paseczek juz moc 0.50 patrząc na poprzednie wykresy "wyniuchuje" ovu za 3 dni 😁😁😁
Muszę wdrozyć seksy, bo ostatnio 2 tyg celibat trwa 😂😂😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20230308-070146_Flo.jpg
    Screenshot_20230308-070146_Flo.jpg
    94,4 KB · Wyświetleń: 40
  • Screenshot_20230227-071846_Chrome.jpg
    Screenshot_20230227-071846_Chrome.jpg
    230,6 KB · Wyświetleń: 37
Ja Wam życzę wiary w sens walki o marzenia i duuuużo miłości, tego żeby ludzie, którzy są dla Was ważni byli jak najdłużej z Wami/obok Was.
Zróbcie dzisiaj dla siebie coś fajnego. Ja idę na burgera z halloumi z pieczonymi ziemniaczkami 🙂. I na zakupy do lidla 😁.
 
reklama
@Lady With Cats zadowolona z wagi?
Pomyślałam o Tobie jak na nią weszłam.
Takiej wagi jak teraz nie miałam nigdy, nawet załączę Wam screeny.
Tylko co z tego skoro organizm nie działa jak powinien😞. Przykro mi, że się starałam, a chooy z tego wyszło w istocie.
Pewnie byłaś już kiedyś u dietetyków na takiej analizie ciała u nich? Bo u mnie inaczej ta apka pokazuje i waga domowa i inaczej u dietetyków, pewnie masz już ten temat przerobiony wzdłuż i wszerz, ale może oni będą mieli pomysł, co dodać (oprócz podstawowego białka) to diety, by zdrowo przybrać,
 
Do góry