reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
o matko :D no zdarzają się takie na tyle ale dużo też dzieje się teraz takich tendencji ze pary się wstrzymują bo są przerażone kosztami i odkładają te sprawy albo jak wspomniałam robią małe wesela. Zależy też kto pomaga w finansowaniu takiego przedsięwzięcia. Nie oceniam, ale z reguły jeśli są w to zamieszani rodzice, to pary pozwalają sobie na duże imprezki:)
prawda, oni akurat kasę mają bo on bardzo dobrze zarabia i tak nie liczy a dziewczyna podobno w drugą stronę bardziej i też wolałaby przyoszczedzic jeśli jest możliwość:) no ale to już ich sprawa, docierają się przy tym weselu :) dla mnie to najważniejsze aby się życie dobrze wiodło na codzien :)
 
Omg tasz to cena z kosmosu ja robiłam wesele 5 lat temu i płaciłam za zespół 4 tys i dla mnie to było mega dużo.. dokąd zmierza ten świat😱😱
my 6 lat temu i za dj raptem 3tys. Za dobre granie, prowadzenie i oświetlenie (tez ważne)mogłabym dać Ok 10. Bo serio w pracy spotykam różnie…
Ale chyba pomimo tego ze to moja branża to cieszę się ze ślub już za mną😅 oszalabym co tutaj teraz wybrać na własny ślub jak znam wszystko od drugiej strony:)
 
prawda, oni akurat kasę mają bo on bardzo dobrze zarabia i tak nie liczy a dziewczyna podobno w drugą stronę bardziej i też wolałaby przyoszczedzic jeśli jest możliwość:) no ale to już ich sprawa, docierają się przy tym weselu :) dla mnie to najważniejsze aby się życie dobrze wiodło na codzien :)
dokładnie:) bo jak to niektóre wujki i ciotki mówią „zobaczysz, prawdziwe życie zaczyna się dopiero po ślubie”😅
 
my 6 lat temu i za dj raptem 3tys. Za dobre granie, prowadzenie i oświetlenie (tez ważne)mogłabym dać Ok 10. Bo serio w pracy spotykam różnie…
Ale chyba pomimo tego ze to moja branża to cieszę się ze ślub już za mną😅 oszalabym co tutaj teraz wybrać na własny ślub jak znam wszystko od drugiej strony:)
o mamo, ja też się w chooj cieszę że to już za mną 🤣ceny w tym roku to już mnie przerażają, a weź teraz nawet kuźwa bądź gościem na takim weselu np z dzieckiem/dziećmi to już 3-4 osoby.. czyli tak z 2 tys do koperty? 🥹
 
o mamo, ja też się w chooj cieszę że to już za mną 🤣ceny w tym roku to już mnie przerażają, a weź teraz nawet kuźwa bądź gościem na takim weselu np z dzieckiem/dziećmi to już 3-4 osoby.. czyli tak z 2 tys do koperty? 🥹
jak teraz pary idą na wesele to tak średnio 700-1000 trzeba wrzucić🤪 byliśmy rok temu na dwóch weselach i tak to mniej więcej wyglądało. Ludzie teraz podchodzą ze dają tyle na ile ich stać. Tylko ja mam pecha bo siedzę w branży i wiem ile za talerzyk płacą 😂😂😂
 
dokładnie:) bo jak to niektóre wujki i ciotki mówią „zobaczysz, prawdziwe życie zaczyna się dopiero po ślubie”😅
o tak często to słyszałam już za dzieciaka haha 😁
Swoją drogą ciekawe czy chłopcom też tak mówią wujkowie i potem się migają bo wujek miaj głowę na karku przecież chłop jak dąb 🤣
 
zadowalający nie jest, ale też nie jakiś super niski. W poniedziałek zrób przyrost bety i oznacz jeszcze raz proga. Może być też tak, że akurat trafiłaś na „dołek” bo progesteron jest wydzielany skokowo. A tymczasem GRATULACJE! ♥️
Dziękuje, tak oczywiście, w poniedziałek przed pracą powtórzę badania. Jeśli przyrosty będą ok to dopiero wtedy pozwolę sobie się cieszyć 🥺
 
reklama
Do góry