reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Dziewczyny ja tez dzisiaj wysikalam dwie kreski 😂 Nie na tym teście ale zawsze coś 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_1349.jpeg
    IMG_1349.jpeg
    204 KB · Wyświetleń: 95
Jak się czujesz? :) Kiedy jakieś badania? :)
Mam zrobić test 10-14dpt (🤣🤣🤣) i jak będzie pozytywny to przyjść na wizytę. Czas płynie jak na tej dziecięcej karuzeli, wiesz, tej z kucykami, wiec jadę i czekam
Vintage Carousel GIF by Brabant in Beelden


Znowu mam jakieś cienie po czasie . Boże

Komisjo Cieni , proszę o rady co robić dalej

Tak myślałam , ale muszę jechać 25 km w jedna stronę 🤦‍♀️ jeszcze rozważam ta opcje.
Jest otwarte do 11 wiec możliwe ze się wybiorę
No są tam te kreski, ale poprzednio tez były 🤔 to mi przypomina sytuacje lady Caro, gdybyśmy jej nie namówiły żeby pojechała na betę to by nie wiedziała, ze miała biochem. Masz inny test żeby zrobić wieczorem? doczytałam dalej, ze na bhcg jednak nie jedziesz. Ja bym jednak pojechała (ale to ja), bo bilabym się z myślami cały weekend 🙈
 
Mam zrobić test 10-14dpt (🤣🤣🤣) i jak będzie pozytywny to przyjść na wizytę. Czas płynie jak na tej dziecięcej karuzeli, wiesz, tej z kucykami, wiec jadę i czekam
Vintage Carousel GIF by Brabant in Beelden





No są tam te kreski, ale poprzednio tez były 🤔 to mi przypomina sytuacje lady Caro, gdybyśmy jej nie namówiły żeby pojechała na betę to by nie wiedziała, ze miała biochem. Masz inny test żeby zrobić wieczorem? doczytałam dalej, ze na bhcg jednak nie jedziesz. Ja bym jednak pojechała (ale to ja), bo bilabym się z myślami cały weekend 🙈
wcale Ci się nie dziwie to czekanie jest najgorsze !

Czekam na inne testy , będę sprawdzać
 
reklama
Do góry