reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
@Nasturtium mogłabyś swojego faceta podpytać (o ile dobrze pamiętam jego powiązanie ze stomatologią :D ) dlaczego przy kanałowym jest tak dziwnie cennik zrobiony że jak lekarz coś zrobi źle - np złamie mu się przyrząd albo zęba trzeba leczyć po raz drugi, to pacjent za wszystko płaci gruby hajs? Czy to normalna praktyka czy po prostu tak źle trafiam jak sprawdzałam różne placówki? Nie pytam złośliwie, bardzo mnie to zdziwiło bo jak wszystkie inne usługi są źle wykonane to zazwyczaj koszty reklamacji są po stronie wykonawcy. A tutaj aż strach robić zęba bo koszty idą w tysiące... (Mnie wyszło bez żadnych komplikacji 2100zl, gdyby się okazało że trzeba drugi raz to pewnie drugie tyle, masakra!).
To normalna praktyka, nie trafiłaś źle. Lekarz nie odpowiada za anatomię naszych korzeni. Jedne są proste jak drut i ogarnia się je w pół godziny a inne są pokręcone poplątane jak zjeżdżanie w aquaparku i tam wchodzi wyższa gimnastyka i innego rodzaju problemy. No dziwne ale prawdziwe te zasady w cennikach 😖🤷‍♀️.
 
@stokrotka_ czy Ty w końcu sikałaś? Bo mi wczoraj wiele umknęło 😅 @nieznośne_poplątanie jak u Ciebie?
Dobrałam sobie z wczorajszej próbki betę i proga. Beta <2,3 mIU/ml, prog 10,42 ng/ml. Chwilę po odczytaniu wyników brzuch zaczął mnie mocno boleć jak na @, oczywiście co chwilę miałam wrażenie, że już dostałam, ale nie ma do tej pory. Także jak ma przyjść, to życzyłabym sobie dziś, bo wtedy zdążę jeszcze zatestować ostatniego marca.
 
Dobrałam sobie z wczorajszej próbki betę i proga. Beta <2,3 mIU/ml, prog 10,42 ng/ml. Chwilę po odczytaniu wyników brzuch zaczął mnie mocno boleć jak na @, oczywiście co chwilę miałam wrażenie, że już dostałam, ale nie ma do tej pory. Także jak ma przyjść, to życzyłabym sobie dziś, bo wtedy zdążę jeszcze zatestować ostatniego marca.
to trzymam kciuki, żeby szybko zaczął się nowy cykl i żebym mogła Cię wpisać jeszcze na koniec 😉🤞🤞🤞
 
Dzień dobry, dziś 10 dpo, a temperatura znów w górę - na równe 37 stopni. Nie wiem co o tym myśleć, czy znowu mi się rzuca na oczy… oba to testy Facelle, na obu cień pojawił się w ciągu 3 minut, a na Facelle paskowym jeszcze przenigdy nie miałam chociażby poświaty 🥺🫣
jest, widzę na obu!! 😍
 
reklama
Do góry