reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Jeny mnie to czeka pewnie , ja się boję teraz bardziej , odkąd zaczęłam czytać jak to u Was😱
Pewnie każdy to odczuwa inaczej. Mnie chyba nie uprzedzili, żeby sobie łyknąć coś przeciwbólowego i jeszcze ściemniali, że mogę co najwyżej odczuć lekki dyskomfort. I też babka która to robiła traktowała mnie jak kawałek mięsa na stole a nie osobę, co tutaj praktycznie się nie zdarza.
 
reklama
Pewnie każdy to odczuwa inaczej. Mnie chyba nie uprzedzili, żeby sobie łyknąć coś przeciwbólowego i jeszcze ściemniali, że mogę co najwyżej odczuć lekki dyskomfort. I też babka która to robiła traktowała mnie jak kawałek mięsa na stole a nie osobę, co tutaj praktycznie się nie zdarza.
Współczuję Ci, i boje się bardziej jeszcze 😱
 
Współczuję Ci, i boje się bardziej jeszcze 😱
Nie bój się, z tego co czytałam wcześniej to mało dziewczyn narzeka na to badanie w Polsce. Wypytaj tylko dokładnie o wszystko, żeby być przygotowaną. Poza tym, trwa to bardzo krótko i np u mnie wyniki były pocieszeniem ;) Teraz mam doła, że Cię nastraszyłam :/
 
Nie bój się, z tego co czytałam wcześniej to mało dziewczyn narzeka na to badanie w Polsce. Wypytaj tylko dokładnie o wszystko, żeby być przygotowaną. Poza tym, trwa to bardzo krótko i np u mnie wyniki były pocieszeniem ;) Teraz mam doła, że Cię nastraszyłam :/
Ja nie mieszkam w pl...😁
Tylko w Anglii
 
Dzień dobry, dziś 10 dpo, a temperatura znów w górę - na równe 37 stopni. Nie wiem co o tym myśleć, czy znowu mi się rzuca na oczy… oba to testy Facelle, na obu cień pojawił się w ciągu 3 minut, a na Facelle paskowym jeszcze przenigdy nie miałam chociażby poświaty 🥺🫣
 

Załączniki

  • FC4825B0-64DB-4D48-8C97-B4AF2E5B2776.jpeg
    FC4825B0-64DB-4D48-8C97-B4AF2E5B2776.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 161
Dzień dobry, dziś 10 dpo, a temperatura znów w górę - na równe 37 stopni. Nie wiem co o tym myśleć, czy znowu mi się rzuca na oczy… oba to testy Facelle, na obu cień pojawił się w ciągu 3 minut, a na Facelle paskowym jeszcze przenigdy nie miałam chociażby poświaty 🥺🫣
Widać, widać!!!! 🤞🤞🤞
 
Dzięki za rozjaśnienie sytuacji:)
Ja już testy zamówiłam i cierpliwe czekam do tego marca ale tak sobie wybrałam ten 16.03 a ujj wie w który dzień była owulka dokładnie. Tak sobie strzeliliśmy i szaleństwo z sexem w tym cyklu😅
 
reklama
Do góry