reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Znowu mam jakieś cienie po czasie . Boże

Komisjo Cieni , proszę o rady co robić dalej
 

Załączniki

  • 5C1C600A-99FB-48DC-8EC9-CDB63DF74BF3.jpeg
    5C1C600A-99FB-48DC-8EC9-CDB63DF74BF3.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 162
  • 768A25DE-B77D-4F0C-8ED6-EBA997EE1808.jpeg
    768A25DE-B77D-4F0C-8ED6-EBA997EE1808.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 163
Ostatnia edycja:
reklama
Ja po swoim cieniu na testach paskowych od razu po Pinka bym leciała. Jeszcze w Rossku jest Check&Go, który też normalną kreskę pokazał.

Na tych paskowych przy becie 129 nadal był tylko cień🙄.
To były kreski po czasie wiec pewnie to fabryczne.
Mąż jedzie do miasta wiec wyślę go do rossmana
 
Dzień dobry, dziś 10 dpo, a temperatura znów w górę - na równe 37 stopni. Nie wiem co o tym myśleć, czy znowu mi się rzuca na oczy… oba to testy Facelle, na obu cień pojawił się w ciągu 3 minut, a na Facelle paskowym jeszcze przenigdy nie miałam chociażby poświaty 🥺🫣
idz po Pinka patyka albo najlepiej na betę 😎
 
Dzień dobry, dziś 10 dpo, a temperatura znów w górę - na równe 37 stopni. Nie wiem co o tym myśleć, czy znowu mi się rzuca na oczy… oba to testy Facelle, na obu cień pojawił się w ciągu 3 minut, a na Facelle paskowym jeszcze przenigdy nie miałam chociażby poświaty 🥺🫣
rób innym testem dzisiaj , albo na betę , albo jutro powtórz 🥰 jak wolisz i jak Ci lepiej
 
Bardzo, bardzo się cieszę i jeszcze bardziej, bardziej trzymam kciuki, żeby maleństwo pięknie i zdrowo rosło, a mamusia się czuła kwitnàco nie tylko do porodu, ale potem też 😀🍀 Każda ciąża tutaj daje nam tyle nadziei, tak że tego ten… dzięki Lady 🙏
Wzruszyłam się, jak to przeczytałam 🥹.

Jak się zapisywałam na forum po poronieniu nie sądziłam, że będzie mi dane jeszcze cieszyć się🍀.
Z każdym kolejnym miesiącem godziliśmy się z faktem, że raczej trzeba będzie szukać głębiej przyczyn braku ciąży.
 
reklama
Do góry