reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Jak obiecałam, tak wrzucam moje dzisiejsze wyniki.
Dla przypomnienia w środę wyniki były takie:
Progesteron: 24,9
Beta: 129

Mogę zatem zmykać na Mamusie.
Życzę każdej z Was nudnej ciąży, bo zasługujecie na to💚✊🏼. Czekam tam na Was.
Bardzo, bardzo się cieszę i jeszcze bardziej, bardziej trzymam kciuki, żeby maleństwo pięknie i zdrowo rosło, a mamusia się czuła kwitnàco nie tylko do porodu, ale potem też 😀🍀 Każda ciąża tutaj daje nam tyle nadziei, tak że tego ten… dzięki Lady 🙏
 
Miałam zwykłe pod rentgenem w znieczuleniu ogólnym więc spoko.tego samego dnia wyszłam ale byłam taka ospała i obolała ale u mnie wyszła niedrożność dlatego bolało. A sono robią szybko, na miejscu w gabinetach wpuszczają piankę i widzą na usg. Ponoć zwykłe hsg lepsze. Ale nie mam porównania.
Ja miałam zwykłe pod rtg bez znieczulenia i powiem szczerze, że to było najgorsze badanie jakie miałam w życiu. A ja u dentysty bez znieczulenia jadę. To nawet nie był ból chyba tylko mega nieprzyjemne uczucie, aż się popłakałam. Fakt, krótko to trwało i sama autkiem chwilę potem wracałam do domu.
 
Ja miałam zwykłe pod rtg bez znieczulenia i powiem szczerze, że to było najgorsze badanie jakie miałam w życiu. A ja u dentysty bez znieczulenia jadę. To nawet nie był ból chyba tylko mega nieprzyjemne uczucie, aż się popłakałam. Fakt, krótko to trwało i sama autkiem chwilę potem wracałam do domu.
Jeny mnie to czeka pewnie , ja się boję teraz bardziej , odkąd zaczęłam czytać jak to u Was😱
 
ej, powiedzcie, bo nie wiem już. Stary mi kupił kwiatki, co jest mega mile.
A potem jak chciałam je wstawić do wazonu to stal nade mna, bo wodę ze zimną leję. Nie tak, bo za mało, za dużo, źle. Kuwa, nie jestem nienormalna, że mnie to denerwuje.... chciałam wstawić ****** kwiaty w wazon.
Widocznie za rzadko kupuje i się potem tak nad nimi trzęsie 🤪 Następnym razem niech sam ogarnia, co Ci zależy 😉
 
reklama
A ja dzisiaj spać nie mogę, znowu mi się śniło , że w cionszy jestem , a to 2gi dzień cyklu 🥺
A mi się śniło, że moja koleżanka z pracy, która ma córkę w moim wieku (która ma syna w wieku mojej córki) była w ciąży i tak pięknie wyglądała 😍 Bardzo miły sen w sumie ;) A w ogóle to w ciąży to sny są mega mega i na plus i na minus niestety. Przynajmniej ja tak miałam.
 
Do góry