reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Też swojego czasu piłam czarną bo w poprzedniej pracy zapomnieli mleka kupić przez dłuższy czas i tak piłam i piłam. Wróciłam do kawy z mlekiem ale migdałowym i nauczyłam się nie pić kawy rano a tym badziej na czczo. Pierwszą kawę piję najwcześniej o 10 a drugą o 17 ;)

Ostatnio wlałam sobie migdałowe, ale po łyku sprowadziła mnie na ziemię i doszłam do wniosku, że chyba jednak wcale nie potrzebuję kawy. 🤢😂
 
Niunia, ale z tego co pamiętam, to te ciążowe chorobowe się liczy od poprzedniego wynagrodzenia; to jest jakaś tam średnia z ostatnich przepracowanych miesięcy 🤔
Ciążowe, a tu było pytanie o to czy po transferze można iść i czy idę na l4 wiec to jeszcze nie ciążowe :) przyznam, ze w temacie zwolnień jestem totalnie zielona, bo przez ostatnie 8 lat pracy byłam dwa razy, raz na szpitalnym po usunięciu wyrostka i raz na równo miesięcznym przy immunosupresji.
I co, pijesz ją z przyjemnością? 😁 Jak zarekomendujesz, to może też się przerzucę. 😅
Ja piję tylko czarną kawę, bez cukru :) na kawę z mlekiem mam ochotę od wielkiego dzwonu i to raczej w formie deseru niż normalnej kawy. Herbaty tez nie słodzę 😛
 
Też swojego czasu piłam czarną bo w poprzedniej pracy zapomnieli mleka kupić przez dłuższy czas i tak piłam i piłam. Wróciłam do kawy z mlekiem ale migdałowym i nauczyłam się nie pić kawy rano a tym badziej na czczo. Pierwszą kawę piję najwcześniej o 10 a drugą o 17 ;)
no a ja wlasnie tylko rano na czczo mam ochotę. Potem kawa to już może nieistnieć. Więc pewnie prędzej odstawię kawę w ogóle niż zacznę pić do posiłku lub w środku dnia.
 
Ciążowe, a tu było pytanie o to czy po transferze można iść i czy idę na l4 wiec to jeszcze nie ciążowe :) przyznam, ze w temacie zwolnień jestem totalnie zielona, bo przez ostatnie 8 lat pracy byłam dwa razy, raz na szpitalnym po usunięciu wyrostka i raz na równo miesięcznym przy immunosupresji.

Ja piję tylko czarną kawę, bez cukru :) na kawę z mlekiem mam ochotę od wielkiego dzwonu i to raczej w formie deseru niż normalnej kawy. Herbaty tez nie słodzę 😛
ja herbaty też nie i prędzej byłabym skłonna odstawić cukier czy słodzidło do kawy niż mleko
 
Po godzinie zerknęłam ponownie na ten test i tylko się wkurzyłam. 🙃 Czy komuś jeszcze po dłuższym czasie pojawiał się taki cień? W sumie nawet nie cień, a jakby ta kreska prześwitywała.
Testy One Step

Piąteczka! Ja też dzisiaj siknęłam, też na One Step i też po godzinie mam coś podobnego, więc myślę że to jakiś fabryczny cień.

Dziewczyny jak myślicie kiedy zatestować jutro? Nie pomyślałam o tym, że mam dziś nockę od 19 do 7, zanim wrócę do domu będzie po 8. Wątpię, że w nocy uda mi się uniknąć wizyt w toalecie, a niestety po nocy nie położę się spać, bo mąż jedzie do pracy, więc będę siedzieć z dzieckiem. Ile godzin musiałabym zbierać siury żeby cokolwiek miało okazję się pokazać? 😅
 
nie próbowałam mlek roślinnych, więc nie wiem. Jedynie owsiane @Nasturtium i nope nope :D

No ja akurat robię swoje mleko, ale czasem jak chce kupnę to wybieram to i dla mnie spoko, spienia się super w ekspresie.

Przechwytywanie.JPG
 
I ja się witam z Wami z rana również przy kawie, chyba bym nie przeżyła dzisiaj bez kawy, taka jestem niewyspana a spałam całkiem dobrze tylko chyba o sto godzin za mało 😅
 
reklama
Hej! Witam się znad CZARNEJ kawy :D zobaczymy czy się przestawię :D Ale do posiłów mogę taką z mlekiem i erytrytolem? :D
Miłego piąteczku, oby zleciał szybko i bezproblemowo (szybko przynajmniej ta częśc do 16).
Ja dziś w planach trening, ogarnianie chaty i drineczek :)
Update ode mnie
Ja po kawie z mlekiem mam sraczkę 🥰
 
Do góry