reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Hej! Witam się znad CZARNEJ kawy :D zobaczymy czy się przestawię :D Ale do posiłów mogę taką z mlekiem i erytrytolem? :D
Miłego piąteczku, oby zleciał szybko i bezproblemowo (szybko przynajmniej ta częśc do 16).
Ja dziś w planach trening, ogarnianie chaty i drineczek :)

I co, pijesz ją z przyjemnością? 😁 Jak zarekomendujesz, to może też się przerzucę. 😅
 
reklama
Po godzinie zerknęłam ponownie na ten test i tylko się wkurzyłam. 🙃 Czy komuś jeszcze po dłuższym czasie pojawiał się taki cień? W sumie nawet nie cień, a jakby ta kreska prześwitywała.
Testy One Step
 

Załączniki

  • IMG_5944.jpeg
    IMG_5944.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 112
Hej! Witam się znad CZARNEJ kawy :D zobaczymy czy się przestawię :D Ale do posiłów mogę taką z mlekiem i erytrytolem? :D
Miłego piąteczku, oby zleciał szybko i bezproblemowo (szybko przynajmniej ta częśc do 16).
Ja dziś w planach trening, ogarnianie chaty i drineczek :)
Ja dzisiaj mam taki sam plan tylko bez drineczka ;)
 
Po godzinie zerknęłam ponownie na ten test i tylko się wkurzyłam. 🙃 Czy komuś jeszcze po dłuższym czasie pojawiał się taki cień? W sumie nawet nie cień, a jakby ta kreska prześwitywała.
Testy One Step
Nie dobieraj sobie do głowy kochana ❤️ Ta kreska może oznaczać wszystko i nic tak naprawdę. Nie na darmo jest napisane, że po czasie nie sprawdzamy, ale doskonale Cię rozumiem. Jest wczesnie. Trzymam kciuki, żeby z każdym kolejnym dniem pojawiała się u Ciebie mocniejsza kreska ;)
 
pierwszy łyk był dość smutny. Ale teraz coraz lepiej :D ja kiedyś już próbowałam się przerzucić na czarną, więc nawet mi pasuje, ale zawsze wracałam do mleczka :D
Też swojego czasu piłam czarną bo w poprzedniej pracy zapomnieli mleka kupić przez dłuższy czas i tak piłam i piłam. Wróciłam do kawy z mlekiem ale migdałowym i nauczyłam się nie pić kawy rano a tym badziej na czczo. Pierwszą kawę piję najwcześniej o 10 a drugą o 17 ;)
 
reklama
Nie dobieraj sobie do głowy kochana ❤️ Ta kreska może oznaczać wszystko i nic tak naprawdę. Nie na darmo jest napisane, że po czasie nie sprawdzamy, ale doskonale Cię rozumiem. Jest wczesnie. Trzymam kciuki, żeby z każdym kolejnym dniem pojawiała się u Ciebie mocniejsza kreska ;)
Dziękuje, właśnie potrzebowałam aby ktoś mi powiedział, że to może nic nie znaczyć, abym nawet nie próbowała sobie robić niedomówień. 😁
 
Do góry