reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

U mnie dziś tak 😅
 

Załączniki

  • IMG_4876.jpeg
    IMG_4876.jpeg
    45,9 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Ach, gdzieś uleciał mój temperament.
Zatkało mnie najzwyczajniej w świecie.
Pani dogorywa do emerytury.
Ogolnie lekarz ginekolog przez tel słysząc o moim pozytywnym teście tez powiedzial, ze najwcześniej zaprasza na wizytę okoloce między 7 a i tyg, bo raz ze wcześniej nic nie zobaczymy a dwa, ze wszystko keszcze może sie zdarzyć.
Dla nas to złośliwość czy brak empatii, oni podchodzą do tego technicznie. Nie wiem czemu nie biorą pod uwagę cp czy zasniadu, po prostu większości lekarzy takiego scenariusza nie zaklada chyba.
 
Dzień dobry, ja oczywiście nie wytrzymałam i zatestowałam już dziś - 9 dpo - i oczywiście biel aż razi po oczach. 😞 Miałam duże nadzieje co do tego cyklu, więc przyznam, że mnie to trochę podłamało ale liczę że przez weekend jakoś się ogarnę.
Temperatura nadal wciąż wysoko, wczoraj przed spaniem to w ogóle myślałam, że mam gorączkę. Dziś robiłam pomiar pół godziny wcześniej niż zwykle, ale nie wiem czy ma to jakieś realne znaczenie.
 

Załączniki

  • IMG_5940.jpeg
    IMG_5940.jpeg
    123,7 KB · Wyświetleń: 47
A w ogóle to równo rok temu zdałam prawko i był to dla mnie bardzo ważny dzień, ponieważ mając 17 lat przeżyłam trudny wypadek samochodowy i mówiłam sobie, że nigdy nie zrobię prawka. A się nagle odważyłam (żeby jako matka być mobilna i niezależna) i udało się za pierwszym☺️ także to u mnie efekt uboczny starań 😛
 
A w ogóle to równo rok temu zdałam prawko i był to dla mnie bardzo ważny dzień, ponieważ mając 17 lat przeżyłam trudny wypadek samochodowy i mówiłam sobie, że nigdy nie zrobię prawka. A się nagle odważyłam (żeby jako matka być mobilna i niezależna) i udało się za pierwszym☺️ także to u mnie efekt uboczny starań 😛
ekstra! Gratuluję, że udało się przełamać barierę wynikającą z traumy i zrobić to 😀💪🏻
 
Ogolnie lekarz ginekolog przez tel słysząc o moim pozytywnym teście tez powiedzial, ze najwcześniej zaprasza na wizytę okoloce między 7 a i tyg, bo raz ze wcześniej nic nie zobaczymy a dwa, ze wszystko keszcze może sie zdarzyć.
Dla nas to złośliwość czy brak empatii, oni podchodzą do tego technicznie. Nie wiem czemu nie biorą pod uwagę cp czy zasniadu, po prostu większości lekarzy takiego scenariusza nie zaklada chyba.
Ale po co ta wzmianka że "wszystko się moze zdarzyć"? 🐷
No chyba, że to są fani Lipnickiej i akurat im się zaśpiewało
 
Hej! Witam się znad CZARNEJ kawy :D zobaczymy czy się przestawię :D Ale do posiłów mogę taką z mlekiem i erytrytolem? :D
Miłego piąteczku, oby zleciał szybko i bezproblemowo (szybko przynajmniej ta częśc do 16).
Ja dziś w planach trening, ogarnianie chaty i drineczek :)
Weź sobie owsiane bez cukru, będzie niższe ig🙂 Erytrol jak najbardziej.
 
reklama
Do góry