reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Jestem załamana... wg lekarza na wczorajszej wizycie nie ma tetna zarodka ... i że brazowe plamienie prawdopodobnie wskazuje na rozpoczynające się poronienie...
Najgorsze jest to ,że ja mimo wszystko dalej mam mdlosci ,a to plamienie na prawdę jest niewielkie i tylko podczas podcierania ( i to jeszcze już nie przy kazdym)..
Nie wiem co myśleć...
Lekarz dal.mi 2 wyjścia łyżeczkowanie w szpitalu ( chociaż nie zalecał tego po moich 2 cc ) albo czekać aż wszystko samo się oczyści w domu...
eeehhh…. Faktycznie skonsultuj jeszcze u innego lekarza … 🥺
 
reklama
Jestem załamana... wg lekarza na wczorajszej wizycie nie ma tetna zarodka ... i że brazowe plamienie prawdopodobnie wskazuje na rozpoczynające się poronienie...
Najgorsze jest to ,że ja mimo wszystko dalej mam mdlosci ,a to plamienie na prawdę jest niewielkie i tylko podczas podcierania ( i to jeszcze już nie przy kazdym)..
Nie wiem co myśleć...
Lekarz dal.mi 2 wyjścia łyżeczkowanie w szpitalu ( chociaż nie zalecał tego po moich 2 cc ) albo czekać aż wszystko samo się oczyści w domu...
Przykro mi :( ja gdy poroniłam nie miałam żadnych plamien ..
 
Jestem załamana... wg lekarza na wczorajszej wizycie nie ma tetna zarodka ... i że brazowe plamienie prawdopodobnie wskazuje na rozpoczynające się poronienie...
Najgorsze jest to ,że ja mimo wszystko dalej mam mdlosci ,a to plamienie na prawdę jest niewielkie i tylko podczas podcierania ( i to jeszcze już nie przy kazdym)..
Nie wiem co myśleć...
Lekarz dal.mi 2 wyjścia łyżeczkowanie w szpitalu ( chociaż nie zalecał tego po moich 2 cc ) albo czekać aż wszystko samo się oczyści w domu...
Zweryfikuj koniecznie u innego lekarza, najlepiej prywatnie z dobrym sprzętem.
 
Hej dziewczyny !
Nie było mnie przez długi weekend aż tu 46 stron - nie nadrobię sorry🙈

Wczoraj rano przy podcierwnie miałam gluta krwi i później śluz zabarwiony krwią i pojechałam na sor na szczęście wszystko jest ok 9+4 dzidzia ❤️
Jutro mam w końcu wizytę po 3 tyg ❤️

Bardzo mi przykro dziewczyny z waszych strat 🥺
 
To już naprawione.

Ciebie także zgłaszałam, ale było śmiesznie, bo pokazywało, że Twój nick był ostatni raz aktywny w 2012. xD
Sprawdzajcie dziś co jakiś czas, bo wczoraj coś serwer zamulał i Deess dodało za którymś razem dopiero .
Dzięki! Link dostałam ale póki co nie mogę się tam dostać. Będę sprawdzać.

O ile w ostatnich dniach miałam gorsze momenty i mroczne scenariusze to chciałam się z Wami podzielić, że wczoraj ginekolog wstępnie stwierdził, że widzi na USG dziewczynkę...chociaż pewnie to nie jest jeszcze na 100% 🙂
 
Dzięki! Link dostałam ale póki co nie mogę się tam dostać. Będę sprawdzać.

O ile w ostatnich dniach miałam gorsze momenty i mroczne scenariusze to chciałam się z Wami podzielić, że wczoraj ginekolog wstępnie stwierdził, że widzi na USG dziewczynkę...chociaż pewnie to nie jest jeszcze na 100% 🙂
Super wiadomość !;)
 
reklama
Dziewczyny jak tam Wasze ciśnienie ? Bo ja chyba zaczynam coś mieć nie tak z ciśnieniem .. w sensie kołacze mi serce ,nic nie mogę zrobić bo się zaraz tak mecze że brakuje mi tchu no i głowa boli i mam mroczki przed oczami czasami.. teraz sobie zmierzyłam i mam 109/89/102.. co Wy o tym sądzicie ?
 
Do góry