reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
U mnie po dzisiejszym usg widać pecherzyk ciążowy :) Termin na 25 marca.
Zamiast się cieszyć i poczuć ulgę, ja się denerwuję i rozmyślam, że to nic nie znaczy, bo ważne żeby był zarodek i serce...
Kiedy było widać u Was zarodek w pęcherzyku?
Jak jest serce to też dużo nie znaczy , w moim przypadku bynajmniej , gdy poroniłam byłam w prawie 9 tygodniu ciąży , pojechałam usłyszeć w 8 serduszko 1 raz ale nie usłyszałam , ale dowiedziałam się z USG że ona już biło ale przestało , dla mnie na następnej wizycie jak usłyszę serduszko wcale nie będę mieć ulgi tylko będę się stresować czy na następnej wizycie dalej będzie
 
U mnie po dzisiejszym usg widać pecherzyk ciążowy :) Termin na 25 marca.
Zamiast się cieszyć i poczuć ulgę, ja się denerwuję i rozmyślam, że to nic nie znaczy, bo ważne żeby był zarodek i serce...
Kiedy było widać u Was zarodek w pęcherzyku?
W 6+4, ale myślę, że każda z nas trochę indywidualnie. W różnych dniach cyklu miałyśmy owulacje, więc pewnie nigdy nie będzie tak samo jak u kogoś.

I ogólnie to jednak mnie cieszy, że ciąża wypadnie na jesień - zimę, choć pewnie czułabym się lepiej, jakby dało się coś więcej na początku latem zjeść. 😅 Nienawidzę upałów.
 
Jak jest serce to też dużo nie znaczy , w moim przypadku bynajmniej , gdy poroniłam byłam w prawie 9 tygodniu ciąży , pojechałam usłyszeć w 8 serduszko 1 raz ale nie usłyszałam , ale dowiedziałam się z USG że ona już biło ale przestało , dla mnie na następnej wizycie jak usłyszę serduszko wcale nie będę mieć ulgi tylko będę się stresować czy na następnej wizycie dalej będzie
Ja się będę stresować do porodu😌
 
reklama
Do góry