reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Miała już któraś z Was usg przez powłoki brzuszne ? 🤔🥺 może to dziwne ale czekam już na ten moment... 🫣
Mi ostatnio pani doktor na koniec wizyty zrobiła jeszcze usg przez brzuch ;) taaaaak strasznie miłe uczucie to dla mnie było bo chyba tez na ten moment czekałam :)
To było na wizycie 8+6 i było tez już widać ;)
 
reklama
Dziewczyny, czy Was też męczy zgaga? Nigdy w życiu jej nie miałam, a teraz od jakiś minimum 3 tygodni mam ją codziennie 😬 macie jakieś sposoby na to?
W poprzedniej ciąży miałam taką zgagę że chodziłam po ścianach. Pomagało mi tylko zimne mleko! Chodziłam. Własnym mlekiem wszędzie. Nawet na imprezy rodzinne by mi go nie zabrakło. A teraz przed ciążą dostałam leki na zgagę i lekarka powiedziała że można je brać w ciąży ale na razie zgagi brak.

I ciekawostka mam teorie. Wypiłam w ciszy tego mleka tyle że nie dało się zliczyć i mój syn ma super zdrowe zęby. Przypadek czy nie. Nie wiem ale postanowiłam że teraz też będę pić minimum szklankę dziennie
 
To jakby co, ja mam u siebie na profilu poblokowaną swoją aktywność i nie powinno być widać co dodaję... ale ogłaszam, że tutaj staram się udzielać 🤣🤣🤣

Jeśli będziesz potrzebowała pomocy z weryfikacją, bo wyjdzie Ci mnóstwo osób do sprawdzenia, to daj znać- podzielimy się jakoś 😘
Widać historię twoich wpisów.
A weź zobacz proszę czy moje wpisy widać? Powinnam być incognito(niestety mam przykre doswiadczenis z forum..)
 
Ja miałam w 8+4. Sama byłam zdziwiona, ale lekarz powiedział że u szczupłych osób już powinno być widać, a ja jestem bardzo, bardzo szczupła 😬 ale jak to tak serio jest to nie wiem
Ja nie jestem szczupła tzn jak na wzrost 1,60 waga 63 to raczej przeciętna ale mimo to zrobił mi lekarz przez powłoki brzuszne w 8+6 i było ładnie widać wszystko 😊
 
W poprzedniej ciąży miałam taką zgagę że chodziłam po ścianach. Pomagało mi tylko zimne mleko! Chodziłam. Własnym mlekiem wszędzie. Nawet na imprezy rodzinne by mi go nie zabrakło. A teraz przed ciążą dostałam leki na zgagę i lekarka powiedziała że można je brać w ciąży ale na razie zgagi brak.

I ciekawostka mam teorie. Wypiłam w ciszy tego mleka tyle że nie dało się zliczyć i mój syn ma super zdrowe zęby. Przypadek czy nie. Nie wiem ale postanowiłam że teraz też będę pić minimum szklankę dziennie
Moja teściowa kiedy nosiła w brzuchu mojego męża uparła się że będzie codziennie jeść kostkę twarogu żeby miał zdrowe kości. Teściowa nie znosi twarogu. Nie mam serca powiedzieć kobiecinie że twaróg to akurat ma mało wapnia 🙊 Mleko też nie wiele... Za to ser żółty to kopalnia wapnia💛 dużo warzyw, nasiona też mają wiecej wapnia niż mleko-to taka wersja wegańska
...zęby męża do najlepszych nie należą. Ot przeciętne ;)
 
reklama
Czy któraś z Was cierpiała na nadciśnienie w ciąży ?
Ja leczę się na nadciśnienie od jakiś 12 lat. Teraz aktualnie jestem na Dopegyt od początku ciąży. Tak naprawdę to od jesieni już biorę ten lek. Miałam jeszcze do tego drugi Nitrydypine ale aktualnie staram się odstawić.
 
Do góry