reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

hej😊 nie martw się nie jesteś sama ja już za godz będę mieć 8+2 i też ani razu nie zrobiłam bety nawet przed pójsciem do lekarza, uznałam ze jak pojdę w 6+1 bedzie juz widoczny zarodek z serduszkiem i tak było a też jestem po dwoch stratach wiec nie chcialam sie nakrecać🙈
Ja lęcę 31 lipca do Wloch na 2 tyg i bede juz ponad w 9 tyg i nie ma zadnych przeciwskazan do latania wiec spokojnie lece 😁
Uff uspokoiłaś mnie podwójnie 🤣❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny, chciałabym przywitać się z Wami nieśmiało. Może najpierw coś o mnie, mam 27 lat, dzieci na pokładzie brak, ale może za 8 miesięcy się to zmieni 😃 W marcu zaliczyłam poronienie samoistne na wczesnym etapie, bo na początku 6tyg. Od maja zaczęliśmy z partnerem starania i w 3 cyklu się udało 😄 dziś mam dopiero 4+4, do lekarza idę w środę 26.08. Nie robiłam bety, nie chce się nakręcać, pewnie nie będziecie tego pochwalać ale uważam że co ma być to będzie 🙈 Zrobię ją dopiero przed wizytą u lekarza we wtorek, razem z progiem i podstawowymi badaniami. Termin porodu apki wyliczają mi na 26.03.2024, wiec pewnie będę jedną z ostatnich mamusiek. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie ciepło, mam 0 doświadczenie z dziećmi, a z ciążą tym bardziej -5, wiec na pewno nie raz będę potrzebowała porady 😅
W sumie już mam problem, ale może będziecie mogły mnie uspokoić: mam wakacje zaklepane od pół roku w Grecji 😅 będę wtedy 9-8 tc. Błagam powiedzcie że to jest wykonalne żebym poleciała na te wakacje xd od razu powiem, że się załamie jak nie pojadę, będzie depresja przed porodowa 🥲
Hejka ❤️ ogólnie to nie wiem czy jest sens w ogóle robić betę w takim terminie :) wtedy już na USG wszystko będzie widać więc szkoda się kłóć. Ja też nie robiłam bety ani żadnych wyników teraz (tak samo jak w 1ciazy) a inne badania dopiero po skierowaniu przez lekarza po wizycie :)
Co do wakacji w tak wczesnej ciąży na pewno można lecieć jak jest ok ☺️
 
hej😊 nie martw się nie jesteś sama ja już za godz będę mieć 8+2 i też ani razu nie zrobiłam bety nawet przed pójsciem do lekarza, uznałam ze jak pojdę w 6+1 bedzie juz widoczny zarodek z serduszkiem i tak było a też jestem po dwoch stratach wiec nie chcialam sie nakrecać🙈
Ja lęcę 31 lipca do Wloch na 2 tyg i bede juz ponad w 9 tyg i nie ma zadnych przeciwskazan do latania wiec spokojnie lece 😁
Kochana wiadomo jakie były przyczyny dwóch poprzednich poronień? Bardzo mi przykro,a teraz dużo dużo zdrówka dla Was ♥️
 
Hejka ❤️ ogólnie to nie wiem czy jest sens w ogóle robić betę w takim terminie :) wtedy już na USG wszystko będzie widać więc szkoda się kłóć. Ja też nie robiłam bety ani żadnych wyników teraz (tak samo jak w 1ciazy) a inne badania dopiero po skierowaniu przez lekarza po wizycie :)
Co do wakacji w tak wczesnej ciąży na pewno można lecieć jak jest ok ☺️
Dziękuje bardzo za rady ❤️ może masz racje, że nie ma to już sensu zastanowię się jeszcze nad tym do wtorku
 
Cześć dziewczyny, chciałabym przywitać się z Wami nieśmiało. Może najpierw coś o mnie, mam 27 lat, dzieci na pokładzie brak, ale może za 8 miesięcy się to zmieni 😃 W marcu zaliczyłam poronienie samoistne na wczesnym etapie, bo na początku 6tyg. Od maja zaczęliśmy z partnerem starania i w 3 cyklu się udało 😄 dziś mam dopiero 4+4, do lekarza idę w środę 26.08. Nie robiłam bety, nie chce się nakręcać, pewnie nie będziecie tego pochwalać ale uważam że co ma być to będzie 🙈 Zrobię ją dopiero przed wizytą u lekarza we wtorek, razem z progiem i podstawowymi badaniami. Termin porodu apki wyliczają mi na 26.03.2024, wiec pewnie będę jedną z ostatnich mamusiek. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie ciepło, mam 0 doświadczenie z dziećmi, a z ciążą tym bardziej -5, wiec na pewno nie raz będę potrzebowała porady 😅
W sumie już mam problem, ale może będziecie mogły mnie uspokoić: mam wakacje zaklepane od pół roku w Grecji 😅 będę wtedy 9-8 tc. Błagam powiedzcie że to jest wykonalne żebym poleciała na te wakacje xd od razu powiem, że się załamie jak nie pojadę, będzie depresja przed porodowa 🥲
Witaj w naszym marcowym gronie 🙂 Trzymamy tutaj kciuki za siebie wszystkie nawzajem, więc pamiętaj - nie ma głupich pytań 🙂
Ja też nie mam dzieci, jestem po kilku stratach, więc cykam się bardzo o wszystko 👀 Mam też dawna zabookowane wakacje w Grecji i będę wtedy w 13-14 tc. Pytałam na ostatniej wizycie lekarza o zdanie w tej sprawie. Jeśli nic nie będzie się działo, to mogę lecieć. Nie muszę jeszcze dopłacać do zaliczki, więc wstrzymaliśmy się z mężem do ostatniego możliwego terminu (żeby zapłacić). Jeśli wszystko będzie ok, to lekarz powiedział, żeby pamiętać o piciu dużej ilości wody i małym spacerku po samolocie (co 30-40 min), żeby nie tworzyły się żadne zakrzepy (lot 3-3,5h jest bezpieczny). I to tyle 🙂
Są w naszej grupie dziewczyny, które niedawno leciały lub też mają w planach, więc może jeszcze coś ciekawego podpowiedzą 🙂
Życzę Ci nudnych pozostałych 8 miesięcy 😍
 
Nie wiem czy to normalne ale teraz przy każdym jakimś mocniejszym ruchu, przekręceniu się czy mocniejszym siadaniu czuje takie ukłucie chwilowe w jajniku raz jednym raz drugim.. Wy też tak macie? 🤔
Tak, normalne :) też mam kłucie a nawet bolesne ciągnięcie przy gwałtowniejszym ruchu - raz w jednym, raz w drugim jajniku. W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale najgorsze nadeszło później 😂
 
Tak, normalne :) też mam kłucie a nawet bolesne ciągnięcie przy gwałtowniejszym ruchu - raz w jednym, raz w drugim jajniku. W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale najgorsze nadeszło później 😂
Dziękuję za uspokojenie już myślałam że jest coś nie tak 🧐 chciałabym aby ta ciąża przebiegła bez żadnych komplikacji.
Oj znam to uczucie pod koniec 😆 ale na początku już nie pamiętam jak to było 😁
 
A które z was jeszcze nie były na żadnej wizycie? Ja dziś z OM 6+0, wizyta dopiero w czwartek. Jakoś tak przez to, że jeszcze nie widziałam nawet pęcherzyka to nie czuję kompletnie tego, że jestem w ciąży. Poza tym, mój 15 miesięczny syn bardzo pilnuje, żebym się zbytnio nie nudziła i nie miała czasu na myślenie o tym 😂
Ja jeszcze nie byłam Idę na USG pierwsze 02.08 a teraz z om wychodzi 7+2 ale ciaża na pewno o tydzień młodsza
 
Dziewczyny to moja 3 ciąża i mam mega wywalony brzuch póki co nie chce nikomu mówić i przez kolejne kilka tyg tak będzie więc chyba będę musiała zacząć nosić luźne bluzki 🤦 u mnie to chyba co ciążę brzuch coraz wcześniej się uwydatnia
 
reklama
Do góry