reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Boże, a ja nie mam chęci na przekąski 🥹 dziś na śniadanie zjadłam gofry z bitą śmietaną i owocami, potem leczo i na kolacje znów leczo 🤤 zraz kiełbaska wleci z grilla bo mąż wrócił 😅 jednego chrupka przekąsiłam od młodej i kawałek arbuza zjadłam, to chociaż sobie zrobiłam kawe z lodami, których młoda nie dojadała 😅 także jak na mnie to cud bo ja zawsze lubiłam coś wrzucić w międzyczasie, albo chodziłam szukałam 🙈 a teraz to wole sobie zrobić pożądne jedzonko, nawet w sklepie nic nie kupuje wole w domu zjeść. A i głowa mnie przestała boleć teraz się skapnęłam 😏
 
Cześć dziewczyny, chciałabym przywitać się z Wami nieśmiało. Może najpierw coś o mnie, mam 27 lat, dzieci na pokładzie brak, ale może za 8 miesięcy się to zmieni 😃 W marcu zaliczyłam poronienie samoistne na wczesnym etapie, bo na początku 6tyg. Od maja zaczęliśmy z partnerem starania i w 3 cyklu się udało 😄 dziś mam dopiero 4+4, do lekarza idę w środę 26.08. Nie robiłam bety, nie chce się nakręcać, pewnie nie będziecie tego pochwalać ale uważam że co ma być to będzie 🙈 Zrobię ją dopiero przed wizytą u lekarza we wtorek, razem z progiem i podstawowymi badaniami. Termin porodu apki wyliczają mi na 26.03.2024, wiec pewnie będę jedną z ostatnich mamusiek. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie ciepło, mam 0 doświadczenie z dziećmi, a z ciążą tym bardziej -5, wiec na pewno nie raz będę potrzebowała porady 😅
W sumie już mam problem, ale może będziecie mogły mnie uspokoić: mam wakacje zaklepane od pół roku w Grecji 😅 będę wtedy 9-8 tc. Błagam powiedzcie że to jest wykonalne żebym poleciała na te wakacje xd od razu powiem, że się załamie jak nie pojadę, będzie depresja przed porodowa 🥲
 
Cześć dziewczyny, chciałabym przywitać się z Wami nieśmiało. Może najpierw coś o mnie, mam 27 lat, dzieci na pokładzie brak, ale może za 8 miesięcy się to zmieni 😃 W marcu zaliczyłam poronienie samoistne na wczesnym etapie, bo na początku 6tyg. Od maja zaczęliśmy z partnerem starania i w 3 cyklu się udało 😄 dziś mam dopiero 4+4, do lekarza idę w środę 26.08. Nie robiłam bety, nie chce się nakręcać, pewnie nie będziecie tego pochwalać ale uważam że co ma być to będzie 🙈 Zrobię ją dopiero przed wizytą u lekarza we wtorek, razem z progiem i podstawowymi badaniami. Termin porodu apki wyliczają mi na 26.03.2024, wiec pewnie będę jedną z ostatnich mamusiek. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie ciepło, mam 0 doświadczenie z dziećmi, a z ciążą tym bardziej -5, wiec na pewno nie raz będę potrzebowała porady 😅
W sumie już mam problem, ale może będziecie mogły mnie uspokoić: mam wakacje zaklepane od pół roku w Grecji 😅 będę wtedy 9-8 tc. Błagam powiedzcie że to jest wykonalne żebym poleciała na te wakacje xd od razu powiem, że się załamie jak nie pojadę, będzie depresja przed porodowa 🥲
Witaj :)
 
Nie wiem czy to normalne ale teraz przy każdym jakimś mocniejszym ruchu, przekręceniu się czy mocniejszym siadaniu czuje takie ukłucie chwilowe w jajniku raz jednym raz drugim.. Wy też tak macie? 🤔
też tak czasami mam 😔 dziś czułam też takie kłucie w dole brzucha... Ogromnie się przestraszyłam. Ale to chyba normalne 🤷
 
reklama
hej😊 nie martw się nie jesteś sama ja już za godz będę mieć 8+2 i też ani razu nie zrobiłam bety nawet przed pójsciem do lekarza, uznałam ze jak pojdę w 6+1 bedzie juz widoczny zarodek z serduszkiem i tak było a też jestem po dwoch stratach wiec nie chcialam sie nakrecać🙈
Ja lęcę 31 lipca do Wloch na 2 tyg i bede juz ponad w 9 tyg i nie ma zadnych przeciwskazan do latania wiec spokojnie lece 😁
 
Do góry