reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Ale masz cały czas taki sam nieustający bol ? Nie strasz mnie 😪😪😪 ja już mam dość. Czlowiek nie może w ogóle funkcjonować. A już najgorzej się schylić
Miałam podobnie w poprzedniej ciąży z córką 🙄 bol ogromny i trwał kilka tygodni w pierwszym trymestrze co drugi albo trzeci dzień, siedziałam z opaska zawiązaną na głowie bo ucisk mi pomagał i trochę uśniezał ból, nacierałam się też amolem na wcześniej nawilżone skronie.
 
reklama
Dziewczyny albo to przez ciążę i moje humorki albo coś naprawdę jest ze mną nie tak. Zapisałam się do kilku grup na fb i jak widzę niektóre posty to się zastanawiam czy każdy może zostać matką w tym momencie, w którym jest 🫣🫣🫣 przecież jak ktoś myśli o potomstwie to chociaż powinien mieć trochę oleju w głowie a tam są osoby typu kiedy bocian podrzuci moje dziecko. Jedna dziewczyna napisała, że zrobiła kolczyk w nosie a nie wiedziała, że jest w ciazy i co ona teraz biedna szybko ma zrobić... albo dziewczyny dają testy z dwoma grubymi kreskami i pytają czy widac druga kreskę czy mają już jakieś "schizy". I co chwile wynik bety. Ponad 80 tys beta i załamanie, że nie rośnie, że już się nie podwaja. No oszaleć mozna 🫣 chyba muszę wyjść z tych grup bo ciaza mi nie służy żeby to czytać 😅
Uff wyżaliłam się, dzięki 🤪🤪🤪
 
Dziewczyny albo to przez ciążę i moje humorki albo coś naprawdę jest ze mną nie tak. Zapisałam się do kilku grup na fb i jak widzę niektóre posty to się zastanawiam czy każdy może zostać matką w tym momencie, w którym jest 🫣🫣🫣 przecież jak ktoś myśli o potomstwie to chociaż powinien mieć trochę oleju w głowie a tam są osoby typu kiedy bocian podrzuci moje dziecko. Jedna dziewczyna napisała, że zrobiła kolczyk w nosie a nie wiedziała, że jest w ciazy i co ona teraz biedna szybko ma zrobić... albo dziewczyny dają testy z dwoma grubymi kreskami i pytają czy widac druga kreskę czy mają już jakieś "schizy". I co chwile wynik bety. Ponad 80 tys beta i załamanie, że nie rośnie, że już się nie podwaja. No oszaleć mozna 🫣 chyba muszę wyjść z tych grup bo ciaza mi nie służy żeby to czytać 😅
Uff wyżaliłam się, dzięki 🤪🤪🤪
Ewidentnie widać, że coś jest z nimi nie tak🤣🤣 dobrze, że my jesteśmy normalne i poukładane hehehe 🤣🤣🤣
 
Dziewczyny albo to przez ciążę i moje humorki albo coś naprawdę jest ze mną nie tak. Zapisałam się do kilku grup na fb i jak widzę niektóre posty to się zastanawiam czy każdy może zostać matką w tym momencie, w którym jest 🫣🫣🫣 przecież jak ktoś myśli o potomstwie to chociaż powinien mieć trochę oleju w głowie a tam są osoby typu kiedy bocian podrzuci moje dziecko. Jedna dziewczyna napisała, że zrobiła kolczyk w nosie a nie wiedziała, że jest w ciazy i co ona teraz biedna szybko ma zrobić... albo dziewczyny dają testy z dwoma grubymi kreskami i pytają czy widac druga kreskę czy mają już jakieś "schizy". I co chwile wynik bety. Ponad 80 tys beta i załamanie, że nie rośnie, że już się nie podwaja. No oszaleć mozna 🫣 chyba muszę wyjść z tych grup bo ciaza mi nie służy żeby to czytać 😅
Uff wyżaliłam się, dzięki 🤪🤪🤪
ja dziś wyszłam z wszystko na fb. Dołączę może za jakiś czas jak się trochę uspokoi i będzie wiadomo, które spoko funkcjonują . Nie na moje nerwy to 🤣 zreszta na którejś grupie administrator napisała , ze zamknęła czat, bo się dziewczyny nawzajem obrażały…
 
ja dziś wyszłam z wszystko na fb. Dołączę może za jakiś czas jak się trochę uspokoi i będzie wiadomo, które spoko funkcjonują . Nie na moje nerwy to 🤣 zreszta na którejś grupie administrator napisała , ze zamknęła czat, bo się dziewczyny nawzajem obrażały…
Masakra🤣
 
Dziewczyny albo to przez ciążę i moje humorki albo coś naprawdę jest ze mną nie tak. Zapisałam się do kilku grup na fb i jak widzę niektóre posty to się zastanawiam czy każdy może zostać matką w tym momencie, w którym jest 🫣🫣🫣 przecież jak ktoś myśli o potomstwie to chociaż powinien mieć trochę oleju w głowie a tam są osoby typu kiedy bocian podrzuci moje dziecko. Jedna dziewczyna napisała, że zrobiła kolczyk w nosie a nie wiedziała, że jest w ciazy i co ona teraz biedna szybko ma zrobić... albo dziewczyny dają testy z dwoma grubymi kreskami i pytają czy widac druga kreskę czy mają już jakieś "schizy". I co chwile wynik bety. Ponad 80 tys beta i załamanie, że nie rośnie, że już się nie podwaja. No oszaleć mozna 🫣 chyba muszę wyjść z tych grup bo ciaza mi nie służy żeby to czytać 😅
Uff wyżaliłam się, dzięki 🤪🤪🤪
Te grupy tak wyglądają 🫣 masakra, ja się dodałam dopiero jak młoda miała z pół roku albo więcej to już było spokojniej. Ale i tak są awantury czyja prawda jest prawdziwsza przy wychowywaniu dzieci 🤣
 
reklama
Do góry