reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Kochana wiadomo jakie były przyczyny dwóch poprzednich poronień? Bardzo mi przykro,a teraz dużo dużo zdrówka dla Was ♥️
Nie mam pojęcia co było przyczyną, poprzednie dwie ciąże z 1 mężem przenosiłam i było wszystko super ale to było dawno 18 i 12 lat temu. Teraz tracąc miałam 38, 39 lat bo dwie pod rząd co rok tracilam ale na wczesnym etapie po 6 tyg. Pani dokto mi powiedziała, że tak bywa, że organizm odrzuca zarodki z wadą ale te bardzo słabe. Selekcja naturalna. Zrobiłam z mężem badania i z mojej strony wszystko dobrze natomiast z nasienia wyszło, że mąż miał bogate nasienie w plemniki ale dużo z nich było np. bez główki czyli uszkodzone. Po drugiej stracie stwierdzilismy, że ja skupiam sie na nowej pracy i dajemy sobie juz spokoj z dzieckiem. Mąż w miedzy czasie borykał się z refluksem i bardzo czesto mial zgage wiec postanowił zmienić swoj tryb jedzenie bo uznal , ze sie źle odzywia tzn przestal jesc zupelnie chleb bialy i jadl tylko chlen zytni bez drożdży. Od tamtego momentu nie mial ani razu refluksu, zgagi i przestal miec problemy z załatwianiem. Ja zaszlam w zdrowa ciąze wiec podejrzewamy, ze przez jego zmiane jedzenia rowniez jakosc nasienia sie zmienila i to mialo duzo znaczenie na to, ze zaszlam w ciaze😊
 
reklama
Wczoraj dostałam krwawienia szybko pojechałam do szpitala.
Okazało się że duże prawdopodobieństwo wystąpienia krwawienia jest po dupku i znów zostało mi przepisane po badaniu USG mała kluska jest i serduszko biło. Wczoraj po tabletkach krwawienie ustało, dziś natomiast znów przy podcieraniu się jest lekko zaróżowiony papier. Psychicznie jestem przerażona. 😱 Miałam nie iść na L4 w pracy bo się czuuje całkiem okej.. ale lekarz powiedział że każde krwawienie w ciąży podpina się pod ciążę zagrożona i dla samej siebie powinnam iść 😔
 
Kochana wiadomo jakie były przyczyny dwóch poprzednich poronień? Bardzo mi przykro,a teraz dużo dużo zdrówka dla Was ♥️
A no i jeszcze co najważniejsze to od roku jadł chlorelle bardzo mu tez pomogla przy tym refluksie i z tym co sie borykał. Tak wiec zmiana żywienia na pewno wpłynęła bardzo dobrze na jakosc jego nasienia.
 
Dziewczyny wystraszyłam się mam brązowy śluz. Kurde martwię się
wiem co czujesz, wczoraj mnie brzuch pobolewał a dziś zobaczyłam malutki ślad taki właśnie brązowy na bieliźnie. Też zastanawiam się co robić. Czy jechać na szpital czy szukać i dzwonić do lekarza który mnie przyjmie w niedzielę 😢( mój jest na urlopie)
 
wiem co czujesz, wczoraj mnie brzuch pobolewał a dziś zobaczyłam malutki ślad taki właśnie brązowy na bieliźnie. Też zastanawiam się co robić. Czy jechać na szpital czy szukać i dzwonić do lekarza który mnie przyjmie w niedzielę 😢( mój jest na urlopie)
ja jak wczoraj zoabvzylam to nawet się nie zastanawiałam pędziłam jak szalona tylko podkreślam u mnie była krew więc nie wiem co bym zrobiła ale pewnie bym dzwoniła do swojego ginekologa
 
reklama
A ja mam dziewczyny od jakiegoś tygodnia ciągle nos zatkany ale nie od przeziebienia tylko te hormony tak powodują nawet dziś w mojej aplikacji mi wyskoczyła informacja, ze kobiety w ciąży borykają się z zatkanym nosem i przez to chrapią 🤣 no i pewnie zabrzmi to śmiesznie ale ciągle bąki wale zwłaszcza jak wieczor idzie i rano wstanę 🤣 głowa mnie pobolewa codziennie i mam głupie sny.
 
Do góry