reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja dziewczyny jadę na 14.15 do mojej lekarki, bo zaczął mi się ból podbrzusza, taki intensywniejszy, bardziej czuję lewą stronę jakby mega napiętą, nie wiem, ale mnie to mega martwi i nie mija, ból pleców w odcinku lędźwiowym też mam więc mega mnie to stresuje. Na szczęście akurat dziś lekarka przyjmuje i zwolniła się wizyta...ehhh...
 
reklama
Ja dziewczyny jadę na 14.15 do mojej lekarki, bo zaczął mi się ból podbrzusza, taki intensywniejszy, bardziej czuję lewą stronę jakby mega napiętą, nie wiem, ale mnie to mega martwi i nie mija, ból pleców w odcinku lędźwiowym też mam więc mega mnie to stresuje. Na szczęście akurat dziś lekarka przyjmuje i zwolniła się wizyta...ehhh...
Trzymam mocno kciuki aby sie okazalo ze to tylko rozciagajaca sie macica. Daj znac po wizycie jak sytuacja.
 
Mam wyniki 💚
Dziś beta 891,60 i progesteron troszkę mi podskoczył na 12,05

🥹🥰
 

Załączniki

  • 379f895c-9e40-4961-a8b3-ab9de92bfbb9.jpeg
    379f895c-9e40-4961-a8b3-ab9de92bfbb9.jpeg
    13,6 KB · Wyświetleń: 50
Jak się dziś czujecie? U mnie nadal delikatny ból sutków, a tak to brak jakichkolwiek innych objawów 😄
Hej ja mam tylko obrzmiałe piersi a tak czuje się super😊
Hej witaj w naszym gronie😁 ja mam termin na 3
Ja dziewczyny jadę na 14.15 do mojej lekarki, bo zaczął mi się ból podbrzusza, taki intensywniejszy, bardziej czuję lewą stronę jakby mega napiętą, nie wiem, ale mnie to mega martwi i nie mija, ból pleców w odcinku lędźwiowym też mam więc mega mnie to stresuje. Na szczęście akurat dziś lekarka przyjmuje i zwolniła się wizyta...ehhh...
Powodzenia ✊ ❤️ daj znać po wizycie co i jak
 
U mnie z tym terminem to ciężko, bo licząc od ostatniego okresu to termin 29.02 /1.03 a cykle różnie bo raz 29 raz 32 a licząc tak jak myślę ,że to w Boże Ciało się udało a jestem na 98% pewna , to na 14.03 lekarz potwierdził że na USG tak też wyglądało że w Boże Ciało ;) fajna data bo 12.03 mam urodziny więc może by taki prezent urodzinowy był ❤️❤️❤️ ale okaże się dopiero na kolejnej wizycie ;)
 
Ja dziewczyny jadę na 14.15 do mojej lekarki, bo zaczął mi się ból podbrzusza, taki intensywniejszy, bardziej czuję lewą stronę jakby mega napiętą, nie wiem, ale mnie to mega martwi i nie mija, ból pleców w odcinku lędźwiowym też mam więc mega mnie to stresuje. Na szczęście akurat dziś lekarka przyjmuje i zwolniła się wizyta...ehhh...
trzymam mocno kciuki ✊💚
 
Witam wszystkie nowe mamusie i życzę cudownych 9 miesiecy. A przede wszystkim spokojnych.
U mnie z objawów ból piersi. Muszę mieć luźny stanik .
Tak jak wy wciąż biegam do toalety. Ogólnie jeszcze nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży.
Dzięki uprzejmości prywatnej lekarki wizytę mam jutro. Mam wbić się między pacjentkami. To miłe bo jeszcze nigdy nie miałam kontaktu telefonicznego z ginekologiem :p pewnie dużo nie zobaczę ale zawsze coś.
 
Ja dziewczyny jadę na 14.15 do mojej lekarki, bo zaczął mi się ból podbrzusza, taki intensywniejszy, bardziej czuję lewą stronę jakby mega napiętą, nie wiem, ale mnie to mega martwi i nie mija, ból pleców w odcinku lędźwiowym też mam więc mega mnie to stresuje. Na szczęście akurat dziś lekarka przyjmuje i zwolniła się wizyta...ehhh...
Idź, idź lepiej to sprawdzić i najważniejsze jest zdrowie psychiczne jeśli to Cię uspokoi to oczywiście idź ❤️
 
reklama
Mam 28 lat i zupełnie nie planowałam 3 ciąży teraz 😬ale tak się złożyło ze będąc miesiąc temu u ginekologa zapytałam czy po 2cc jest dla mnie nadzieja na 3 bobo (1 poronienie w 2017 , syn z 2018 i syn z 2020) powiedział ze daje zielone światło . OM miałam 29.05 zaraz mam teleporade ponieważ muszę przyjmować acard :) test w sobotę pokazał 2 kreski dziś planuje jeszcze raz go wykonać . A i brzuch mnie boli praktycznie ciagle :(
 
Do góry