reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Cześć dziewczyny, obserwuję Was już od kilku dni, ale dziś w końcu się witam. We wtorek i środę zobaczyłam wyraźne dwie kreski, a teraz właśnie wróciłam z pobrania krwi na betę. Nie planowałam jej robić, ale okazało się że u gina do którego będę chodzić wymagają na pierwszą wizytę wynik bety. Pewnie dlatego, że tam tylko ciąże prowadzą na NFZ, zwykłe wizyty już prywatnie. Chodziłam tam w pierwszej ciąży i nie było takiego wymagania, więc mimo że to druga ciąża to betę robię pierwszy raz. Wizytę mam 11.07, to będzie 5+5, jestem ciekawa czy może będzie już serduszko? W pierwszej ciąży w 6+2 już było. Teraz też liczę że na pierwszej wizycie już zobaczę ten migający punkcik na USG, szczególnie że mam podejrzenia że owulację miałam w tym cyklu wcześniej. ☺
Cześć, nudnych 9 miesięcy ❤️
Daj koniecznie znać jak otrzymasz wynik bety 😊
 
reklama
Jak się dziś czujecie? U mnie nadal delikatny ból sutków, a tak to brak jakichkolwiek innych objawów 😄
U mnie też delikatny ból sutków, i w podbrzuszu czuje pobolewanie, najbardziej wieczorami :) Czuję też zmęczenie, ale nie wiem czy to za sprawą ciąży czy mojego ząbkującego łobuza🙈 a tak to objawów brak.
 
Miłego poniedziałku dziewczyny❤️
Ja dziś jadę trzeci raz na betę, mam stresa, cały czas w głowie przelatują mi myśli o CP, aż mnie sama ta myśl przeraża. Trzymajcie kciuki żeby przyrost był prawidłowy 🙏
Później jadę z córcią na rehabilitację, więc jakoś ten dzień zleci myślę w miarę szybko 🙂
O i moje teściki, już się postaram nie robić😅
 

Załączniki

  • 20230703_085318.jpg
    20230703_085318.jpg
    479,7 KB · Wyświetleń: 50
Miłego poniedziałku dziewczyny❤️
Ja dziś jadę trzeci raz na betę, mam stresa, cały czas w głowie przelatują mi myśli o CP, aż mnie sama ta myśl przeraża. Trzymajcie kciuki żeby przyrost był prawidłowy 🙏
Później jadę z córcią na rehabilitację, więc jakoś ten dzień zleci myślę w miarę szybko 🙂
O i moje teściki, już się postaram nie robić😅
Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści 😊
 
Witam wszystkie nowe mamusie i zycze cudownych 9 miesiecy 🙂
Trzymam kciuki za bety ✊
Jestem jak najbardziej za zeby zrobic liste z terminami porodow
 
Cześć, miło że dołączyłaś ☺️ piękne kreski 😁

Hej witaj w naszym gronie😁 ja mam termin na 3 marca 🥰

Jak się dziś czujecie? U mnie nadal delikatny ból sutków, a tak to brak jakichkolwiek innych objawów 😄

Cześć, witamy w naszym gronie 🥰
Kreski prezentują się świetnie.

Natomiast jeżeli chodzi o samopoczucie u mnie w dalszym ciągu ok, jedynie mam problemy ze snem, wieczorem nie mogę zasnąć, rano budzę się o 5 🥵

Tymczasem pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku!
Dziękuję dziewczyny ❤️ Razem będzie dużo raźniej :D

Co do samopoczucia - nie mam żadnych objawów, poza brakiem okresu oczywiście :p w pierwszej ciąży czułam lekkie bóle podobne do tych menstruacyjnych, teraz kompletnie nic. Ogólnie trochę się obawiam o sprawy hormonalne, nadal karmię nocami i bezskutecznie próbuję odstawić małą na 100%
 
Dziękuję dziewczyny ❤️ Razem będzie dużo raźniej :D

Co do samopoczucia - nie mam żadnych objawów, poza brakiem okresu oczywiście :p w pierwszej ciąży czułam lekkie bóle podobne do tych menstruacyjnych, teraz kompletnie nic. Ogólnie trochę się obawiam o sprawy hormonalne, nadal karmię nocami i bezskutecznie próbuję odstawić małą na 100%
Twoja córcia ma 2.5roku tak? 🙂 podziwiam Cie naprawdę, że jeszcze karmisz! Ja też karmie, ale moja ma 9 miesięcy no i coraz mniej tego mleczka pije, a co za tym idzie mam coraz mniej pokarmu, więc przymierzam się do zakończenia karmienia powoli 😐 głównie nocami karmie jeszcze, w dzień może raz się zdarzy.
 
Hejka, ja dziś na wkładce zobaczyłam leciutko brązowawy śluz...więc wiecie co się teraz ze mną dzieje, streeesik i taki pewnie będzie cały dzień. Liczę tylko na to, że to po seksie, bo wczoraj tego tamtego i czułam, że śluzówka tam inna niż zawsze, no i potem uczucie lekkiego "obtarcia" w środku....ehhh czemu to wszystko musi być tak stresujące! :rolleyes2:
ja wlasnie dlatego sie boje sexu i narazie do wizyty nie bedzie nic 🙂 maz przyjal do wiadomosci hehe
 
reklama
Do góry