reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Cześć mamusie 🙈 U mnie dziś tragedia, wstałam jakaś chora, mam okropne mdłości i czuje się jakby mnie walec przejechał 😂 Liczę ze to szybko minie, czy wy tez zrobiliście się jakieś wrażliwe? Wczoraj siedziałam i płakałam o byle co😳
 
reklama
Pewnie ok 100 zł za te dwa badania, tak jest przynamniej u mnie w labie ☺️
A czemu tylko te dwa badania, a nie od razu całą resztę? 😅
Mam całą resztę ,mocz ,morfologia tarczyca glukoza ale te badania robiłam więc mniej więcej wiem ile co ;) a grupę krwi też mam zrobiona bo na operację barku miałam robioną;) a te hiv i toxoplazmozy xd to pierwszy raz i powiem wam że niby człowiek wie że zdrowy ale jednak uczucie niepokoju jest;) a całe życie z kotem w łóżku 🫣
 
Ja na 13 mam wizytę na NFZ 🙈 zapisałam się żeby wziąć skierowanie na histeroskopie... I tak myślę,że poproszę wtedy o skierowanie na badania krwi :)
 
Hejka, ja dziś na wkładce zobaczyłam leciutko brązowawy śluz...więc wiecie co się teraz ze mną dzieje, streeesik i taki pewnie będzie cały dzień. Liczę tylko na to, że to po seksie, bo wczoraj tego tamtego i czułam, że śluzówka tam inna niż zawsze, no i potem uczucie lekkiego "obtarcia" w środku....ehhh czemu to wszystko musi być tak stresujące! :rolleyes2:
 
Mam całą resztę ,mocz ,morfologia tarczyca glukoza ale te badania robiłam więc mniej więcej wiem ile co ;) a grupę krwi też mam zrobiona bo na operację barku miałam robioną;) a te hiv i toxoplazmozy xd to pierwszy raz i powiem wam że niby człowiek wie że zdrowy ale jednak uczucie niepokoju jest;) a całe życie z kotem w łóżku 🫣
Spokojnie, większe prawdopodobieństwo zarażenia się toksoplazmozą jest przy zjedzeniu niedomytych warzyw niż od kota. Ja sama mam kilka kotów 😁
 
Witam wszystkie nowe Pani i gratuluję Wam z całego serca i życzę nudnych i zdrowych 9 miesięcy ❤️❤️❤️jesteśmy tu po to, aby nawzajem się wspierać i odpowiadać na nurtujące nas pytania 😛
Ja dzisiaj czuje się dobrze, nie mogę spać w nocy i dzisiaj też tak było o 5 mogłabym się już wstawać...i czasem ból podbrzusza, ale do wytrzymania i mam wrażenie, że coraz rzadziej byle do środy do pierwszej wizyty cały czas to sobie powtarzam 😘🙂
 
Zapisałam się na NFZ na 12 lipca ale do lekarza, którego kompletnie nie znam 🙈 ogólnie mam zamiar tam chodzić tylko po darmowe badania krwi.... Ale ciekawostka, dzwoniłam do innej przychodni a tam podali mi termin (najbliższy dla kobiet w ciąży!) Na 9 września 😎😎😎😎 także tak....
 
Zapisałam się na NFZ na 12 lipca ale do lekarza, którego kompletnie nie znam 🙈 ogólnie mam zamiar tam chodzić tylko po darmowe badania krwi.... Ale ciekawostka, dzwoniłam do innej przychodni a tam podali mi termin (najbliższy dla kobiet w ciąży!) Na 9 września 😎😎😎😎 także tak....
No to nie źle...jak dopiero we wrześniu mają terminy. Jest to plus bo badania zrobi się za darmo, ale właśnie te terminy mnie przerażają...
 
Cześć dziewczyny, obserwuję Was już od kilku dni, ale dziś w końcu się witam. We wtorek i środę zobaczyłam wyraźne dwie kreski, a teraz właśnie wróciłam z pobrania krwi na betę. Nie planowałam jej robić, ale okazało się że u gina do którego będę chodzić wymagają na pierwszą wizytę wynik bety. Pewnie dlatego, że tam tylko ciąże prowadzą na NFZ, zwykłe wizyty już prywatnie. Chodziłam tam w pierwszej ciąży i nie było takiego wymagania, więc mimo że to druga ciąża to betę robię pierwszy raz. Wizytę mam 11.07, to będzie 5+6, jestem ciekawa czy może będzie już serduszko? W pierwszej ciąży w 6+2 już było. Teraz też liczę że na pierwszej wizycie już zobaczę ten migający punkcik na USG, szczególnie że mam podejrzenia że owulację miałam w tym cyklu wcześniej. ☺
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny, obserwuję Was już od kilku dni, ale dziś w końcu się witam. We wtorek i środę zobaczyłam wyraźne dwie kreski, a teraz właśnie wróciłam z pobrania krwi na betę. Nie planowałam jej robić, ale okazało się że u gina do którego będę chodzić wymagają na pierwszą wizytę wynik bety. Pewnie dlatego, że tam tylko ciąże prowadzą na NFZ, zwykłe wizyty już prywatnie. Chodziłam tam w pierwszej ciąży i nie było takiego wymagania, więc mimo że to druga ciąża to betę robię pierwszy raz. Wizytę mam 11.07, to będzie 5+5, jestem ciekawa czy może będzie już serduszko? W pierwszej ciąży w 6+2 już było. Teraz też liczę że na pierwszej wizycie już zobaczę ten migający punkcik na USG, szczególnie że mam podejrzenia że owulację miałam w tym cyklu wcześniej. ☺
Trzymam mocno kciuki za wyniki 😘 koniecznie daj znać 🙂
 
Do góry