reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja jak już wszystko będzie dobrze pójdę na L4 od września bi di września mam urlop wychowawczy
 
reklama
Na narazie nie planuje zwolnienia. Pracuje w trybie hybrydowym 3 dni w domu 2 w biurze i narazie mamy bardzo gorący okres w pracy, jeśli zdrowie mi pozwoli to nie mam serca zostawić kogokolwiek z moimi obowiązkami, przynajmniej do zakończenia projektu przy którym pracuje.
Co nie zmienia faktu, ze dziś miałam ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady już 5 razy 😂
 
Na narazie nie planuje zwolnienia. Pracuje w trybie hybrydowym 3 dni w domu 2 w biurze i narazie mamy bardzo gorący okres w pracy, jeśli zdrowie mi pozwoli to nie mam serca zostawić kogokolwiek z moimi obowiązkami, przynajmniej do zakończenia projektu przy którym pracuje.
Co nie zmienia faktu, ze dziś miałam ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady już 5 razy 😂
Ja czasem też tak mam 😀😀😀😀
 
Jak były dwie cc to trzecia jest na pewno ponieważ przy naturalnym rodzeniu mogłoby dojść do rozejścia szwów co jest niebezpieczne dla matki i jak i dziecka. Ja miałam dwa cc i lekarz przy ostatniej ciąży, którą straciłam odrazu na wstępie zaznaczył, że będzie cesarka.

W w Warszawie w szpitalu na Żelaznej wspierają porody naturalne nie tylko po 2 cesarskich cięciach, ale nawet 4 - Link do: Szpital św. Zofii - Nowy tydzień, nowe podsumowanie 😉 Tym razem VBAC, czyli poród drogami natury po wcześniejszym cięciu cesarskim (Vaginal Birth After Cesarean). Jak to wyglądało w naszym szpitalu w ubiegłym roku? 🍀 VBA1C - 256, 🍀 VBA2C - 47, 🍀 VBA3C - 3, 🍀 VBA4C - 2 Jak widzicie, nawet po czterech cięciach cesarskich, jest możliwy poród drogami natury 😍 Ogromne brawa dla wszystkich Mam, które podjęły próbę takiego porodu 👏👏👏 Niezmiennie przypominamy, że wspieramy i będziemy wspierać kobiety w ICH decyzjach o próbie porodu drogami natury po wcześniejszym cesarskim cięciu🥰 Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie i zapraszamy na naszego BLOGA - zakładka VBAC, gdzie znajdziecie ciekawe wpisy naszych specjalistów. 👉 https://www.szpitalzelazna.pl/category/vbac/ Są z nami tutaj VBAC'owe Mamy? 😀 Dajcie znać w komentarzach ❤ #cmzelazna #porodnazelaznej #vbac | Facebook

Nikt Cię nie zmusi po 2 cc do rodzenia naturalnie, ale poród naturalny jest jak najbardziej możliwy, tylko trzeba znaleźć szpital przyjazny takiemu porodowi. Szwy się nie rozejdą, bo już dawno powinny się rozpuścić (max. 3 mieniące po porodzie). Według badań rozejście się blizny w czasie porodu to 0.5% szans.
Czytajcie medyczne opracowania, a nie opierajcie się na tym co się komu wydaje bo wprowadzacie w błąd - a nie każdy będzie drążył i doczytywał

@nicola27
 
Twoja córcia ma 2.5roku tak? 🙂 podziwiam Cie naprawdę, że jeszcze karmisz! Ja też karmie, ale moja ma 9 miesięcy no i coraz mniej tego mleczka pije, a co za tym idzie mam coraz mniej pokarmu, więc przymierzam się do zakończenia karmienia powoli 😐 głównie nocami karmie jeszcze, w dzień może raz się zdarzy.
Tak :) Szczerze mówiąc to nocne karmienie nadal trwa trochę z mojego wygodnictwa. Najpierw przez pierwsze pięc miesięcy bardzo walczyłam o kp i udało się, więc za cel obrałam karmić 1,5 roku. A teraz mam tego dosyć. Moja córka to straszny cycoholik i każda próba odstawienia wiązała się z wrzaskami, nieprzespanymi nocami. Obraża się i chodzi po domu i po spaniu. Innymi słowy - bez piersi się wybudza na maxa. Bardzo ci zazdroszczę, że tak naturalnie możesz wygasić laktację bez krzyku :D Marzy mi się taka sytuacja😂
 
Hej dziewczyny 🙂 trochę nieśmiało, ale z wielką nadzieją postanowiłam do Was dołączyć. W listopadzie miałam pierwszy raz zostać mamą. Niestety w kwietniu poroniłam w 8 tygodniu. Mam nadzieję, że tym razem ciąża będzie rozwijała się prawidłowo. Pierwsza beta robiona w sobotę (14 dpo) wynik 579,1 mIU/ml
Progesteron 20,73 ng/ml
Dzisiaj przyrost
Beta 1552,4 mIU/ml
Progesteron 20,49
Trzymam za nas wszystkie kciuki ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20230630_125535.jpg
    IMG_20230630_125535.jpg
    939,8 KB · Wyświetleń: 43
W w Warszawie w szpitalu na Żelaznej wspierają porody naturalne nie tylko po 2 cesarskich cięciach, ale nawet 4 - Link do: Szpital św. Zofii - Nowy tydzień, nowe podsumowanie 😉 Tym razem VBAC, czyli poród drogami natury po wcześniejszym cięciu cesarskim (Vaginal Birth After Cesarean). Jak to wyglądało w naszym szpitalu w ubiegłym roku? 🍀 VBA1C - 256, 🍀 VBA2C - 47, 🍀 VBA3C - 3, 🍀 VBA4C - 2 Jak widzicie, nawet po czterech cięciach cesarskich, jest możliwy poród drogami natury 😍 Ogromne brawa dla wszystkich Mam, które podjęły próbę takiego porodu 👏👏👏 Niezmiennie przypominamy, że wspieramy i będziemy wspierać kobiety w ICH decyzjach o próbie porodu drogami natury po wcześniejszym cesarskim cięciu🥰 Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie i zapraszamy na naszego BLOGA - zakładka VBAC, gdzie znajdziecie ciekawe wpisy naszych specjalistów. 👉 https://www.szpitalzelazna.pl/category/vbac/ Są z nami tutaj VBAC'owe Mamy? 😀 Dajcie znać w komentarzach ❤ #cmzelazna #porodnazelaznej #vbac | Facebook

Nikt Cię nie zmusi po 2 cc do rodzenia naturalnie, ale poród naturalny jest jak najbardziej możliwy, tylko trzeba znaleźć szpital przyjazny takiemu porodowi. Szwy się nie rozejdą, bo już dawno powinny się rozpuścić (max. 3 mieniące po porodzie). Według badań rozejście się blizny w czasie porodu to 0.5% szans.
Czytajcie medyczne opracowania, a nie opierajcie się na tym co się komu wydaje bo wprowadzacie w błąd - a nie każdy będzie drążył i doczytywał

@nicola27
Ja ostatnio usłyszałam że mam duże zrosty na bliznach więc to wyklucza. Nie wiem czy chce ryzykować. Jeszcze przed tym nastawiałam się że bym spróbowała ale teraz nie wiem
 
Hej dziewczyny 🙂 trochę nieśmiało, ale z wielką nadzieją postanowiłam do Was dołączyć. W listopadzie miałam pierwszy raz zostać mamą. Niestety w kwietniu poroniłam w 8 tygodniu. Mam nadzieję, że tym razem ciąża będzie rozwijała się prawidłowo. Pierwsza beta robiona w sobotę (14 dpo) wynik 579,1 mIU/ml
Progesteron 20,73 ng/ml
Dzisiaj przyrost
Beta 1552,4 mIU/ml
Progesteron 20,49
Trzymam za nas wszystkie kciuki ❤️
Witaj i gratuluję życzę dużo zdrówka ❤️
 
Hej dziewczyny 🙂 trochę nieśmiało, ale z wielką nadzieją postanowiłam do Was dołączyć. W listopadzie miałam pierwszy raz zostać mamą. Niestety w kwietniu poroniłam w 8 tygodniu. Mam nadzieję, że tym razem ciąża będzie rozwijała się prawidłowo. Pierwsza beta robiona w sobotę (14 dpo) wynik 579,1 mIU/ml
Progesteron 20,73 ng/ml
Dzisiaj przyrost
Beta 1552,4 mIU/ml
Progesteron 20,49
Trzymam za nas wszystkie kciuki ❤️
Gratuluje kochana i przykro mi, że masz za sobą takie smutne doświadczenie. Teraz musi być juz tylko dobrze, trzymam kciuki 🥰
 
reklama
W w Warszawie w szpitalu na Żelaznej wspierają porody naturalne nie tylko po 2 cesarskich cięciach, ale nawet 4 - Link do: Szpital św. Zofii - Nowy tydzień, nowe podsumowanie 😉 Tym razem VBAC, czyli poród drogami natury po wcześniejszym cięciu cesarskim (Vaginal Birth After Cesarean). Jak to wyglądało w naszym szpitalu w ubiegłym roku? 🍀 VBA1C - 256, 🍀 VBA2C - 47, 🍀 VBA3C - 3, 🍀 VBA4C - 2 Jak widzicie, nawet po czterech cięciach cesarskich, jest możliwy poród drogami natury 😍 Ogromne brawa dla wszystkich Mam, które podjęły próbę takiego porodu 👏👏👏 Niezmiennie przypominamy, że wspieramy i będziemy wspierać kobiety w ICH decyzjach o próbie porodu drogami natury po wcześniejszym cesarskim cięciu🥰 Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie i zapraszamy na naszego BLOGA - zakładka VBAC, gdzie znajdziecie ciekawe wpisy naszych specjalistów. 👉 https://www.szpitalzelazna.pl/category/vbac/ Są z nami tutaj VBAC'owe Mamy? 😀 Dajcie znać w komentarzach ❤ #cmzelazna #porodnazelaznej #vbac | Facebook

Nikt Cię nie zmusi po 2 cc do rodzenia naturalnie, ale poród naturalny jest jak najbardziej możliwy, tylko trzeba znaleźć szpital przyjazny takiemu porodowi. Szwy się nie rozejdą, bo już dawno powinny się rozpuścić (max. 3 mieniące po porodzie). Według badań rozejście się blizny w czasie porodu to 0.5% szans.
Czytajcie medyczne opracowania, a nie opierajcie się na tym co się komu wydaje bo wprowadzacie w błąd - a nie każdy będzie drążył i doczytywał

@nicola27
To ja chyba byłam w tym 0,5 % szans, bo pomimo 6 lat różnicy między 1 a 2 ciążą szwy mi się rozeszły, bo uparłam się rodzić sama.
 
Do góry