reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Witajcie dziewczyny :) w czwartek wykonałam test i chciałabym dołączyć do Waszego grona 😁 Może powiem coś krótko o sobie :) Nazywam się Angela, za miesiąc zmieniam cyfrę na 3 z przodu 😄 Jestem już mamą 2,5 letniej dziewczynki, o którą staraliśmy się prawie dwa lata. Od niedawna mieszkamy wszyscy w Niemczech, obecnie jestem na dłuższym urlopie w Polsce. Do ponownego powiększenia rodziny podchodziłam różnie :p W zeszłym miesiącu poniosło nas z mężem, przemyślenia przyszły dzień po 😅 Nikt z nas nie zakładał, że tak szybko mogłoby się udać po poprzednich doświadczeniach (chociaż wiadomo, że to tak nie działa). Już tydzień przed spodziewanym okresem przeczuwałam, że chyba jednak stało się :) gdy była spóźniona dwa dni byłam już niemal pewna... Oto moje kreseczki :D Termin OM 05.03
Cześć, miło że dołączyłaś ☺️ piękne kreski 😁
 
reklama
Witajcie dziewczyny :) w czwartek wykonałam test i chciałabym dołączyć do Waszego grona 😁 Może powiem coś krótko o sobie :) Nazywam się Angela, za miesiąc zmieniam cyfrę na 3 z przodu 😄 Jestem już mamą 2,5 letniej dziewczynki, o którą staraliśmy się prawie dwa lata. Od niedawna mieszkamy wszyscy w Niemczech, obecnie jestem na dłuższym urlopie w Polsce. Do ponownego powiększenia rodziny podchodziłam różnie :p W zeszłym miesiącu poniosło nas z mężem, przemyślenia przyszły dzień po 😅 Nikt z nas nie zakładał, że tak szybko mogłoby się udać po poprzednich doświadczeniach (chociaż wiadomo, że to tak nie działa). Już tydzień przed spodziewanym okresem przeczuwałam, że chyba jednak stało się :) gdy była spóźniona dwa dni byłam już niemal pewna... Oto moje kreseczki :D Termin OM 05.03
Hej witaj w naszym gronie😁 ja mam termin na 3 marca 🥰
 
Jak się dziś czujecie? U mnie nadal delikatny ból sutków, a tak to brak jakichkolwiek innych objawów 😄
Cześć! 😊 Ja ostatnio czuję się dobrze 🧡 z tym że umycie zębów od wczoraj to dla mnie wyzwanie 😵‍💫 chyba muszę inną pastę kupić bo na sam widok tej której używam mam odruch 🤮 przed pracą jadę na betę 😅 to będzie już moja 4... Jadę w inne miejsce bo tam gdzie zawsze jestem już mnie chyba znają 🤣 ból kolana jest trochę mniejszy, zobaczę jak to będzie w ciągu dnia 🥹 w domu chcą mnie ' częstować ' maściami na ból i opuchnięcia a przecież nie mogę... A oni nie wiedzą 🤷 🧐 prze cyry mówię wam 😅 obawiam się jutrzejszej wizyty a z drugiej strony bardzo bym chciała żeby już dziś iść i usłyszeć cokolwiek dobrego 💚 ✊
 
Cześć! 😊 Ja ostatnio czuję się dobrze 🧡 z tym że umycie zębów od wczoraj to dla mnie wyzwanie 😵‍💫 chyba muszę inną pastę kupić bo na sam widok tej której używam mam odruch 🤮 przed pracą jadę na betę 😅 to będzie już moja 4... Jadę w inne miejsce bo tam gdzie zawsze jestem już mnie chyba znają 🤣 ból kolana jest trochę mniejszy, zobaczę jak to będzie w ciągu dnia 🥹 w domu chcą mnie ' częstować ' maściami na ból i opuchnięcia a przecież nie mogę... A oni nie wiedzą 🤷 🧐 prze cyry mówię wam 😅 obawiam się jutrzejszej wizyty a z drugiej strony bardzo bym chciała żeby już dziś iść i usłyszeć cokolwiek dobrego 💚 ✊
Koniecznie daj znać jak otrzymasz wyniki ❤️ Ja z pastą do zębów nie mam problemu ale czasem mam odruch wymiotny kiedy łykam suple 😂
Również okropnie nie mogę doczekać się wizyty, już odliczam 😍
Mnie zaczynają boleć cycki, zwłaszcza lewy 🥴 a tak od początku to tylko mega senność i zadyszka przy byle jakiej czynności
O tak! Mam to samo, nagle wychodzenie po schodach jest niczym maraton 😂
 
Witajcie dziewczyny :) w czwartek wykonałam test i chciałabym dołączyć do Waszego grona 😁 Może powiem coś krótko o sobie :) Nazywam się Angela, za miesiąc zmieniam cyfrę na 3 z przodu 😄 Jestem już mamą 2,5 letniej dziewczynki, o którą staraliśmy się prawie dwa lata. Od niedawna mieszkamy wszyscy w Niemczech, obecnie jestem na dłuższym urlopie w Polsce. Do ponownego powiększenia rodziny podchodziłam różnie :p W zeszłym miesiącu poniosło nas z mężem, przemyślenia przyszły dzień po 😅 Nikt z nas nie zakładał, że tak szybko mogłoby się udać po poprzednich doświadczeniach (chociaż wiadomo, że to tak nie działa). Już tydzień przed spodziewanym okresem przeczuwałam, że chyba jednak stało się :) gdy była spóźniona dwa dni byłam już niemal pewna... Oto moje kreseczki :D Termin OM 05.03
Cześć, witamy w naszym gronie 🥰
Kreski prezentują się świetnie.

Natomiast jeżeli chodzi o samopoczucie u mnie w dalszym ciągu ok, jedynie mam problemy ze snem, wieczorem nie mogę zasnąć, rano budzę się o 5 🥵

Tymczasem pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku!
 
Mnie zaczynają boleć cycki, zwłaszcza lewy 🥴 a tak od początku to tylko mega senność i zadyszka przy byle jakiej czynności
U mnie też bez zmian;) cycki chcą wyskoczyć poza orbitę tylko , mi teraz lekarz kazał przyjść dopiero 28 lipca, nie wiem jak ja to wytrzymam do tego czasu 😱 dziewczyny ile kosztuje HIV i toxoplazmozy ? Bo muszę zrobić też na kolejną wizytę a jestem ciekawa ile szykowac pieniążków
 
U mnie też bez zmian;) cycki chcą wyskoczyć poza orbitę tylko , mi teraz lekarz kazał przyjść dopiero 28 lipca, nie wiem jak ja to wytrzymam do tego czasu 😱 dziewczyny ile kosztuje HIV i toxoplazmozy ? Bo muszę zrobić też na kolejną wizytę a jestem ciekawa ile szykowac pieniążków
Pewnie ok 100 zł za te dwa badania, tak jest przynamniej u mnie w labie ☺️
A czemu tylko te dwa badania, a nie od razu całą resztę? 😅
 
reklama
U mnie z objawów to to że mam ciut tkliwe piersi i tak kilka razy w ciągu dnia mnie cos w nich żałuję czasami coś żałuję w podbrzusza ale z dnia na dzień rzadziej i mam wrażenie że czasami mnie mdli ale jest to tak delikatne że niewiem czy to mdłości zgaga czy głodna jestem 🤣 ciągle mam schizy że vos nie tak jak tylko cycki mnie nie bolą np przez kilka godzin to już stos czarnych myśli i siedzę i czekam aż coś po czuje tak codziennie wykończenie się chyba...
 
Do góry