reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Póki co wizyty mam w klinice niepłodności w Bydgoszczy, dzięki której udało mi się zajść w ciążę 😊. Później będę rozglądać się za kimś w Toruniu
Ja w poprzednich ciążach chodzilam do krepskiej, teraz ona na macierzynskim. I musialam szukac kogos innego. Zalezalo mi na citomedzie, bo tam prowadzilam poprzednie ciaze, bednarek.ronil.prenatalne, no wszystko super. A dodatkowo zrobili mi pakiet w robocie z luxmedu ( luxmed przejal cietomed) i sie ucieszylam ze chociaz w koncu skorzystam. A tu sie wczoraj dowoedzialam ze lekarze uciekaja. Bednarek otwiera jakas klinikę (bedzie sie miescic w hotelu copernicus) i zabiera ze soba najlepszych lekarzy. I tka teraz pierwsza wizyte mialam u Sochy, ale u kogo dalej bede prowadzic ciaze to nie wiem. Poszlabym do nich prywatnie w tym copernicusie, ale boje sie ze ceny za wizyte beda zaporowe
 
Witam się i ja w ten okropny dzień. Wczoraj wieczorem już po badaniu u ginekologa który nie był super delikatny bo dość mocno czułam jak mi jeździ tam…zauważyłam plamienie a dzisiaj plamienie z mini kropkami różowej wydzieliny, mam nadzieje ze to od tego badania bo nic mnie nie boli. Oszaleje po prostu. Czeka mnie cyrk na kółkach z tymi plamieniami😞😔😭
 
Witam się i ja w ten okropny dzień. Wczoraj wieczorem już po badaniu u ginekologa który nie był super delikatny bo dość mocno czułam jak mi jeździ tam…zauważyłam plamienie a dzisiaj plamienie z mini kropkami różowej wydzieliny, mam nadzieje ze to od tego badania bo nic mnie nie boli. Oszaleje po prostu. Czeka mnie cyrk na kółkach z tymi plamieniami😞😔😭
Po pierwszej wizycie też miałam delikatne różowego plamienie, szybko przeszło...oj dobrze wiem że oszaleć można od tego wszystkiego ;)
 
Dziewczyny, nie wiem co myśleć...do wczoraj czyli przez 1,5 tyg byłam nie do życia z tymi mdloścismi..dziś wstałam i nic, zero, zjadlam juz 2 posilki ...czy to normalne?
Oczywiście naczytałam się na necie wiadomo o czym i teraz schizuje :(
Powiem Ci zw ja też czuje się dużo lepiej bylybdni różne raz zygalam non stop raz tylko raz natomiast teraz od kilku dni mam tylko lekkie mdłości naprawdę lekkie i tak jak wcześniej nic mi nie smakowało tak teraz jem już coraz więcej też się strasznie martwię ale biorę leki a reszta w rękach Boga co ma być to będzie.. kiedy masz wizyte ? Ja 8 sierpnia
 
Powiem Ci zw ja też czuje się dużo lepiej bylybdni różne raz zygalam non stop raz tylko raz natomiast teraz od kilku dni mam tylko lekkie mdłości naprawdę lekkie i tak jak wcześniej nic mi nie smakowało tak teraz jem już coraz więcej też się strasznie martwię ale biorę leki a reszta w rękach Boga co ma być to będzie.. kiedy masz wizyte ? Ja 8 sierpnia
Ja mam serduszkowa 1.08....no co ka być to będzie, ale człowiek jednak sie martwi. S objawy źle nie m też źle 🤣
 
reklama
Powiem Ci zw ja też czuje się dużo lepiej bylybdni różne raz zygalam non stop raz tylko raz natomiast teraz od kilku dni mam tylko lekkie mdłości naprawdę lekkie i tak jak wcześniej nic mi nie smakowało tak teraz jem już coraz więcej też się strasznie martwię ale biorę leki a reszta w rękach Boga co ma być to będzie.. kiedy masz wizyte ? Ja 8 sierpnia
Ktory to u ciebie tydzień?
 
Do góry