reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja też cidziennie 2-3litry piłam...A teraz jazdy łyk jest katorgą
Kompletnie nie nań pomysłu co pić. Napojów slodkich i gzowanych nie lubię. Piłam też duzo zielonej i biłej herbaty...A wyczytam ze nie powinno się....ech
Kup sobie herbatę rooibos - to jedyna ktora jest wręcz zalecana w ciąży i podczas karmienia.
Jest np w biedrze albo Rossmannie.
 
reklama
reklama
Ja to chyba taka samotna tutaj jestem z Wlkp 🫣 dziewczyny a odbiegając troszkę w przyszłość miała może któraś z Was dla maluszka czarny wózek? Raz jeden oglądałam i cały czas na fb pokazuje mi się jedna i ta sama reklama z nim i ciągle siedzi w głowie 😁 naprawdę się tak bardzo nagrzewa ? Wiadomo, że czarne przyciaga ale kurde po cos muszą produkować je w takim kolorze 🫣 czy to tylko do wyglądu + 🤔
ja z Poznania ;)
 
Do góry