reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Chyba na to czekam 🤣a byłam już wymordowana tym stanem...
ja pomalu wracam do zywych 😁 tzn juz nie musze lezec calymi dniami, ale np pokoj sprzatam na raty co chwile siadajac bo brak mi sily 🙂 mysle ze juz bedzie z dnia na dzien coraz lepiej, brzuszek tez juz zaczal rosnac wiec nie bede sie stresowac ze nie ma objawow 🙂 a wlasnie smarujecie juz czyms brzuchy?
 
Po pierwszej wizycie też miałam delikatne różowego plamienie, szybko przeszło...oj dobrze wiem że oszaleć można od tego wszystkiego ;)
To już moja 4 wizyta i pierwszy raz po wizycie tak mam ale No naprawdę mocno mnie zbadał wiec wierze ze to to, moja siostra w każdej z 3 ciąż miała tak samo także chyba u nas to rodzinne
 
Dziewczyny na prenatalne zapisujcie się dopiero jak dostaniecie skierowanie ? Pierwsza ciąża wiec jestem w tym zielona a teraz wizytę mam dopiero 9.08 czyli w 9+4 i nie wiem czy to nie za późno jak prenatalne najlepiej robić w 12tyg
 
Jeśli mogę to poproszę wizytę serduszkową ❤️ 1.08
Oki wpisane, pamiętaj tylko abym cię dodała na listę jak już będziesz znać TP ☺️
W ogóle wiem, nudna jestem z tą listą, ale na jej podstawie będziemy zbierać osoby do grupy prywatnej, a tu niektórzy wpadają i wypadają i nie chciałabym, aby później ktoś miał pretensje, że nie został dodany do grupy 😔
 
Dziewczyny na prenatalne zapisujcie się dopiero jak dostaniecie skierowanie ? Pierwsza ciąża wiec jestem w tym zielona a teraz wizytę mam dopiero 9.08 czyli w 9+4 i nie wiem czy to nie za późno jak prenatalne najlepiej robić w 12tyg
Ja zapisałam się na własną rękę na prenatalne do wybranego gina, bo w sumie mi nie przysługuje skierowanie na prenatalne na NFZ (a nie wiem czy można dostać skierowanie prywatnie...?) :)
 
Dziewczyny na prenatalne zapisujcie się dopiero jak dostaniecie skierowanie ? Pierwsza ciąża wiec jestem w tym zielona a teraz wizytę mam dopiero 9.08 czyli w 9+4 i nie wiem czy to nie za późno jak prenatalne najlepiej robić w 12tyg
Ja się zapisałam telefonicznie i powiedziałam, że doniosę skierowanie 🙂 Nie było problemu. Lepiej zapisz się szybciej, bo ja zapisywałam się wczoraj na 01.09 i były tylko 3 wolne terminy już. Także lepiej nie zwlekać ✊🏻
 
reklama
Na mdłości cudownie robi mi sok ze świeżo wyciśniętych pomarańczy 😍 Piję pół litra tego soku dziennie i mdłości mi po nim przechodzą jak ręką odjął 🤪 Wiadomo, że znów później wracają, ale chociaż przez chwile jest cisza.
 
Do góry