reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Cudowne wieści! 😍 Ja mam dylemat, bo mam dwójkę wspaniałych lekarzy i nie umiem się zdecydować, więc chodzę na zmianę 🙃 Podejście lekarza jest bardzo cenne 🙂
Ja mam cały czas ucho zatkane 😐😐 jak mówię to jakbym mikrofon połknęła
A wiesz, że kilka dni temu miałam tak samo z uchem i nawet mnie pobolewało ale kupiłam krople do uszy, które możemy stosować i ba drugi dzień było lepiej
 
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od dwóch tygodni, bo wtedy właśnie zobaczyłam 2 kreski ❤️ kilka słów o mnie - pierwsza ciąża, 30 na karku. Póki co jestem po pierwszym badaniu, widać pęcherzyk, przedwczoraj miałam lekkie krwawienie i wylądowałam na IP, na szczęście to nie było poronienie, właściwie to nie wiedzą co to było... No nic, mam nadzieję że będzie mi dane zostać marcową mamą i to w tak doborowym towarzystwie 😎 tp wstępnie na 25.03
Witaj😊 i gratulacje 🥰
 
Dziewczyny, jak ja zazdroszczę tym z was, które nie mają jeszcze dzieci albo mają już na tyle duże, że mogą sobie w ciągu dnia w miarę odpocząć 😱 mnie ratuje tylko południowa drzemka synka. Teraz też już śpi, a ja w końcu mogę poleżeć
 
Dziewczyny, jak ja zazdroszczę tym z was, które nie mają jeszcze dzieci albo mają już na tyle duże, że mogą sobie w ciągu dnia w miarę odpocząć 😱 mnie ratuje tylko południowa drzemka synka. Teraz też już śpi, a ja w końcu mogę poleżeć
Staram się delektować każdą chwilą błogiego spokoju, bo wiem że następnym razem nie będę miała tak dobrze 😂
 
reklama
Dziewczyny, jak ja zazdroszczę tym z was, które nie mają jeszcze dzieci albo mają już na tyle duże, że mogą sobie w ciągu dnia w miarę odpocząć 😱 mnie ratuje tylko południowa drzemka synka. Teraz też już śpi, a ja w końcu mogę poleżeć
Tak, doceniam, że mogę mieć mdłości w spokoju 😂

Chociaż akurat w tym tygodniu miałam rano spotkanie online, a 3 minuty wcześniej wisialam jeszcze nad toaleta. A ze spotkanie było z dyrektorka, która jeszcze o ciąży nie wie to musiałam tam dziarsko udawać ze jestem w świetnej formie 🙈
 
Do góry