reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

polecam Venicci Upline. Jestem zakochana w tym wózku od kiedy przyszedł, spacerówka jest super łatwa do składania, stoi samodzielnie, a jednocześnie duża ze jest szansa ze starczy nam do końca wozkowania. Składa się jedna ręka i do takich rozmiarów ze wydaje się ze nawet mi do Yarisa wejdzie. Zerknijcie sobie dziewczyny koniecznie.
Widziałam, testowałam, pięknie wygląda, ale u nas wygrał Cybex E-Priam. Zakochalsm się w prowadzeniu, ale w Twoim kolory byly piękniejsze do wyboru i ta torba...
 
reklama
Witajcie. My zdarzyliśmy pojechać i zamówić wózek E-Priam caly kpl, a na nast dzien trafiłam do szpitala z krwawieniem. Do domu przywieźliśmy tylko Baby Hug , mąż rozłożył, napatrzylam się a teraz leze w szpitalu od 29tego grudnia i czekamy na każdy dzudn oby dłużej wytrwać
Ojej będzie dobrze !!! A zdążyło Ci się wcześniej jakieś plamienie? W którym tyg już jesteś ?
Dla dobra dziecka wszytsko wytrzymamy !
 
Ojej będzie dobrze !!! A zdążyło Ci się wcześniej jakieś plamienie? W którym tyg już jesteś ?
Dla dobra dziecka wszytsko wytrzymamy !
obecnie 30, krwawienie jest nadal, ale male. wystarczy wstać na siku czy umycie i już mokro. jeszcze aby wytrzymać trochę. mały ma 1400 dopieto. nie krwawiłam nigdy. bylam aktywna od 6.00 do 22 az do ferelnego dnia
 
Witajcie. My zdarzyliśmy pojechać i zamówić wózek E-Priam caly kpl, a na nast dzien trafiłam do szpitala z krwawieniem. Do domu przywieźliśmy tylko Baby Hug , mąż rozłożył, napatrzylam się a teraz leze w szpitalu od 29tego grudnia i czekamy na każdy dzudn oby dłużej wytrwać
U nas podobnie, zamówiliśmy fotelik, został dostarczony w czwartek a w piątek trafiłam do szpitala ze skróconą szyjką i skurczami ... Teraz obawa przed zakupem wyprawki ... Poza fotelikiem nic nie mamy, aktualnie 31+2 tc
 
U nas podobnie, zamówiliśmy fotelik, został dostarczony w czwartek a w piątek trafiłam do szpitala ze skróconą szyjką i skurczami ... Teraz obawa przed zakupem wyprawki ... Poza fotelikiem nic nie mamy, aktualnie 31+2 tc
Teraz to sama się boje coś kupić...ale tak na poważnie to po prostu zbieg okoliczności..a poza tym chyba lepiej się zaopatrzyć wcześniej w razie właśnie takich sytuacji, że można wylądować w szpitalu..przynajmniej macie już część pompowane.
A lekarz nie mówił skąd to krwawienie się nagle wzięło ?
 
My wózek zamówiliśmy anex mtype 2w1 kolor iron, jestem zakochana w ich kształtnych gondolkach, mają bardzo dobra amortyzację i duże koła.
Powoli kompletuje ubrania i cześć higieniczna wyprawki, u mnie 28 tydzień, termin na 31.03, dziś mała bardzo mnie boksuje i mam spadek humoru, a wczoraj baaardzo dużo ogarnialam w domu i na budowie.
Mam problem tez trochę ze snem :(.

Jak u Was samopoczucie mamusie? ❤️
 
My wózek zamówiliśmy anex mtype 2w1 kolor iron, jestem zakochana w ich kształtnych gondolkach, mają bardzo dobra amortyzację i duże koła.
Powoli kompletuje ubrania i cześć higieniczna wyprawki, u mnie 28 tydzień, termin na 31.03, dziś mała bardzo mnie boksuje i mam spadek humoru, a wczoraj baaardzo dużo ogarnialam w domu i na budowie.
Mam problem tez trochę ze snem :(.

Jak u Was samopoczucie mamusie
Ja 29 tydzień mam tron na 27 marca.
Kupiłam do tej pory troszkę śpiochów i ręczniczki do kąpieli ale teraz zamierzamy się wziąsc ostro za resztę wyprawki bo w końcu już zostało 2.5 miesiąca...
Ja cały czas jestem aktywna bardzo...przy dwójce dzieci w szkole inaczej się nie da 😉a poza tym mam takie czasem "zjazdy"popołudniami że muszę się położyć na 15 - 30 minut bo inaczej nie dam rady. Poza tym jest coraz ciężej się schylać bo brzuszek już duży...mała moja też dużo kopie...no i ostatnio zaczął mi częściej twardnieć brzuszek...a u Was jak z skurczami?
Jak rodzicicie? Naturalnie czy cesarka?
 
Będąc w szpitalu zamowilam ubranka w C i A w r 44-50 I inne przybory na szybko. Kokon kupilam w Jukki, by bezpieczniej takie maleństwo położyć na łóżku obok siebie. Wszystko już doszlo , a my na szczęście leżymy i czekamy. Wczoraj miały mial spadki na ktg ale się unormowalo. Szalał x pępowiną. Krew jest z łożyska, przodujące i to nisko na poprzedniej bliźnie z cc. Ja się mogę aby chociaż tydzień jeszcze, a potem drugi. do 35 chociaż.
 
U nas podobnie, zamówiliśmy fotelik, został dostarczony w czwartek a w piątek trafiłam do szpitala ze skróconą szyjką i skurczami ... Teraz obawa przed zakupem wyprawki ... Poza fotelikiem nic nie mamy, aktualnie 31+2 tc
A w którym tygodniu jesteś i ile ma szyjka?

Jak odczuwałas te skurcze?

Będąc w szpitalu zamowilam ubranka w C i A w r 44-50 I inne przybory na szybko. Kokon kupilam w Jukki, by bezpieczniej takie maleństwo położyć na łóżku obok siebie. Wszystko już doszlo , a my na szczęście leżymy i czekamy. Wczoraj miały mial spadki na ktg ale się unormowalo. Szalał x pępowiną. Krew jest z łożyska, przodujące i to nisko na poprzedniej bliźnie z cc. Ja się mogę aby chociaż tydzień jeszcze, a potem drugi. do 35 chociaż.
Będziesz mieć CC w 35 TC?

W ogóle to jesteście w szpitalu który wybralyscie do porodu?
 
reklama
A w którym tygodniu jesteś i ile ma szyjka?

Jak odczuwałas te skurcze?
Szyjka skróciła się w 22/23 tygodniu, aktualnie 31. W szpitalu leżałam 2 tygodnie, obecnie poleguje w domu. Dali antybiotyk, kroplowki na skurcze i założyli pessar. Szyjka z prawie 4 cm skróciła się szybko do 2,2 cm. Brzuch twardniał ale nic nie bolało. Czasami jakieś ukłucie na samym dole.
 
Do góry