reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Laski jednak będę musiała sobie zrobić trochę wolnego bo zapisałam się do szkoły rodzenia 🙈 zajęcia popołudniami, najlepsza położna ponoć u nas, oddziałowa zresztą 🙃 2x w tygodniu, za tydzień początek. Dobrze ze zadzwoniłam i terminu nie przegapiłam 😁😇
Hej, u mnie szkoła rodzenia w pierwszej ciąży zrobiła robotę bo my nic nie wiedzieliśmy. Tam mówili ile wody lać, ja kąpać, mąż ćwiczył na lalce, ja polecam
 
reklama
Dziewczyny czy miała któras z Was w moczu erytrocyty (10), leukocyty (23) oraz bardzo liczne bakterie ?

+ czy Was też dzieciaczki kopią tak bardzo nisko, że aż czasem to nieprzyjemne uczucie?
 
Dziewczyny czy miała któras z Was w moczu erytrocyty (10), leukocyty (23) oraz bardzo liczne bakterie ?

+ czy Was też dzieciaczki kopią tak bardzo nisko, że aż czasem to nieprzyjemne uczucie?
Miałam kiepskie wyniki badania moczu w 8 tygodniu, od tamtej pory łykam Żuravit i wyniki idealne. Ale skonsultuj to ze swoim lekarzem :)
 
Dziewczyny czy miała któras z Was w moczu erytrocyty (10), leukocyty (23) oraz bardzo liczne bakterie ?

+ czy Was też dzieciaczki kopią tak bardzo nisko, że aż czasem to nieprzyjemne uczucie?
Nie miałam problemów z moczem więc nie pomogę.
Czasami tak jest że maluszek się powierci i jest bardzo nisko i czasami faktycznie nie jest to najprzyjemniejsze.
 
Dziewczyny czy miała któras z Was w moczu erytrocyty (10), leukocyty (23) oraz bardzo liczne bakterie ?

+ czy Was też dzieciaczki kopią tak bardzo nisko, że aż czasem to nieprzyjemne uczucie?
Tak zdąża się jest ja ma łożysko na przodzie, to wydaje mi się, że tych wyżej ruchów w ogóle nie ma, tylko te bardzo nisko w pochwę 🙂
 
reklama
Ja tez mam łożysko na przodzie w sensie na przedniej ścianie i ruchy czuje różnie, najwyżej z 2 centrymetey nad pępkiem, najczęściej poniżej pępka ale nie jakoś super nisko, w każdym razie nie tak żeby mi było nieprzyjemnie. Myślicie ze łożysko na przedniej ścianie ma coś do tego?
 
Do góry