reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Hej,

nie pisałam chyba kilka dni ale pisze na wątku zamkniętym i chyba dwóch nie dam rady ogarniać. Tak dużo napisałyscie, ze nie nadrabiam, widze natomiast, że temat ruchów na tapecie.

U mnie czuc wieczorem tak 21.30 się zaczyna mniej wiećej jak się położe i albo coś sobie jem albo ćwiczę mięsnie kegla. Wtedy jestem skupiona na tym i czuje.Nie ma interakcji jeszcze czyli zupełnie nie reaguje na moje stukania ale sam z siebie coś tam puknie, walnie. Raz koło pempka, nastepnego dnia bardziej w dole, kwestia jak malec leży.
 
reklama
Hej,

nie pisałam chyba kilka dni ale pisze na wątku zamkniętym i chyba dwóch nie dam rady ogarniać. Tak dużo napisałyscie, ze nie nadrabiam, widze natomiast, że temat ruchów na tapecie.

U mnie czuc wieczorem tak 21.30 się zaczyna mniej wiećej jak się położe i albo coś sobie jem albo ćwiczę mięsnie kegla. Wtedy jestem skupiona na tym i czuje.Nie ma interakcji jeszcze czyli zupełnie nie reaguje na moje stukania ale sam z siebie coś tam puknie, walnie. Raz koło pempka, nastepnego dnia bardziej w dole, kwestia jak malec leży.
Chyba sporo dziewczyny juz coraz rzadziej tu zagląda z powodu przejścia do wątku prywatnego. Rozważacie jeszcze dołączanie kolejnych dziewczyn, czy raczej już rezygnujcie z tego pomysłu?

Dziewczyny mam jeszcze pytanie o wasze wybory łóżeczek. Czy na początku decydujecie się na mniejszą dostawke, a później dopiero zmienicie na standardowe łóżeczko 60x120, czy raczej od razu planujecie większe łóżeczko?
 
Chyba sporo dziewczyny juz coraz rzadziej tu zagląda z powodu przejścia do wątku prywatnego. Rozważacie jeszcze dołączanie kolejnych dziewczyn, czy raczej już rezygnujcie z tego pomysłu?

Dziewczyny mam jeszcze pytanie o wasze wybory łóżeczek. Czy na początku decydujecie się na mniejszą dostawke, a później dopiero zmienicie na standardowe łóżeczko 60x120, czy raczej od razu planujecie większe łóżeczko?
Pewnie że kolejne osoby będą dołączane :)
Zależało nam, żebyście miały okazję tu trochę popisać i będziemy Was wciągać do wątku prywatnego.

Co do łóżeczka to ja celuje w Chicco next2me forever. Wolę z niego korzystać przez dłuższy czas niż za kilka miesięcy zmieniać :)
 
Pewnie że kolejne osoby będą dołączane :)
Zależało nam, żebyście miały okazję tu trochę popisać i będziemy Was wciągać do wątku prywatnego.

Co do łóżeczka to ja celuje w Chicco next2me forever. Wolę z niego korzystać przez dłuższy czas niż za kilka miesięcy zmieniać :)
A czy to Chicco nie jest właśnie typową dostawką, która wystarcza na około pół roku?
Dzięki za odpowiedź w sprawie zamkniętej 🙂🙂
 
Chyba sporo dziewczyny juz coraz rzadziej tu zagląda z powodu przejścia do wątku prywatnego. Rozważacie jeszcze dołączanie kolejnych dziewczyn, czy raczej już rezygnujcie z tego pomysłu?

Dziewczyny mam jeszcze pytanie o wasze wybory łóżeczek. Czy na początku decydujecie się na mniejszą dostawke, a później dopiero zmienicie na standardowe łóżeczko 60x120, czy raczej od razu planujecie większe łóżeczko?
My od razu planujemy standardowe...
 
A u mnie właśnie jeszcze nie ma żadnej interakcji 😥 jak czuje (zazwyczaj jest to w okolicy pępka i niżej), że coś się dzieje, to próbuje nawiązać kontakt przez dotykanie i pukanie, ale póki co bez odbioru. U mnie też najwięcej fikołków zdarza się między 18 a 19. To chyba godzina, w której mój syn wychodzi na siłownię 😋😅
Jeju też czułam chyba ruchy koło pępka ale pomyślałelam, że to chyba za wysoko więc zignorowałam 🙈 też najbardziej wieczorem. Ah to czekam na następny raz i moze ogarnę, że to dziecko a nie jelita 😅
 
reklama
Pewnie że kolejne osoby będą dołączane :)
Zależało nam, żebyście miały okazję tu trochę popisać i będziemy Was wciągać do wątku prywatnego.

Co do łóżeczka to ja celuje w Chicco next2me forever. Wolę z niego korzystać przez dłuższy czas niż za kilka miesięcy zmieniać :)
A możesz proszę napisać coś więcej o ' kryteriach ' dołączenia? Wiem, że kilka dziewczyn się zastanawiało i tak spekulujemy 😅 ja jestem tu od początku ale piszę też w wątku Kwietniowe mamy , bo lekarz jest niezdecydowany między 28.03 i 1.04 Prima Aprilis 🙈

Patrzyłam właśnie na Chicco i to może być strzał w dziesiątkę. Dzięki za polecenie. Widzę bardzo duże różnice w cenach np na Amazonie jest dużo tańsze, ciekawe czy to orginalne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry