reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
U mnie dziewczyny dużo stresu i w sumie nie przytyłam nic od początku ciąży. Wazę 51 kg a jest 15 tydzień
Mam podobnie. Od początku ciąży waga niezmienna. Przy czym przestałam ćwiczyć więc pewnie "uciekają" mi mięśnie xD

Póki co lekarz akceptuje taka wymówkę.. ale z wizyty na wizytę może byc gorzej :(
 
Mam podobnie. Od początku ciąży waga niezmienna. Przy czym przestałam ćwiczyć więc pewnie "uciekają" mi mięśnie xD

Póki co lekarz akceptuje taka wymówkę.. ale z wizyty na wizytę może byc gorzej :(
Niby w poprzedniej ciąży lekarka mi mówiła ze 8 kg przytyć to jest aż za świat i ze dziecko sobie poradzi, ze trzeba być skrajnie niedożywionym zeby to jakoś wpłynęło na dziecko przynajmniej w 1 i 2 trymestrze
 
Ja ważę 6kg mniej niż an starcie ciąży z synem, ale jest dużo gorzej, mięsień prosty brzucha rozszedł mi się, że hoho w efekcie czuje się jakbym ciąże miała na wysokości żołądka, muszę umówić się do mojej fizjo, bo nie dokulam się :D
Z Borysem wyraźne ruchy poczułam w 25tyg to był taki len, że szok plus miałam łożysko na ścianie przedniej co też hamowalo odczucia. Teraz mam na tylnej więc ciekawa jestem jak będzie tym razem :)
 
Ja nie czuję jeszcze ruchów, to jak mam ułożone łożysko jeszcze nie wiem, lekarz mi nie powiedział. Jestem szczupła, ale nadal nic nie widać, mieszczę się we wszystko to, co przed ciążą. (16 tyg.) 😀 Ale to moja pierwsza ciąża więc jestem przygotowana na to, że szybko ruchów mogę nie poczuć i może dlatego nie wywaliło mi jeszcze brzuszka do przodu. 🤔😀
 
Ja ważę 6kg mniej niż an starcie ciąży z synem, ale jest dużo gorzej, mięsień prosty brzucha rozszedł mi się, że hoho w efekcie czuje się jakbym ciąże miała na wysokości żołądka, muszę umówić się do mojej fizjo, bo nie dokulam się :D
Z Borysem wyraźne ruchy poczułam w 25tyg to był taki len, że szok plus miałam łożysko na ścianie przedniej co też hamowalo odczucia. Teraz mam na tylnej więc ciekawa jestem jak będzie tym razem :)
Współczuję z rozejściem mięśni. Bałam się że też mnie to spotka, ale jakoś szybko mi puściły mięśnie i nie mam problemu :)
Dobry fizjo to podstawa, bez tego będzie ciężko wrócić do formy :D
 
reklama
Do góry