reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

w końcówce to chyba można bo słyszałam że wiele k0biet r9bi zeby poród przyspieszyć. Ale jakoś nie połączyłam kropek i może faktycznie to może spowodować jakieś skurcze czy coś?
to w takiej końcówce końcówce to taak :) moja mama wieszała firanki by mnie nie urodzić 1 listopada tylko wcześniej. Chodziło mi o taką wcześniejsza końcówkę :D
 
reklama
Mam ten sam dylemat.. co ja będę robiła całymi dniami jak wszyscy są w robocie 🤷‍♀️
ojjj ja to sobie znajdę zajęcie na bank 😅 tym bardziej zw teraz po każdej aktywności musze odpocząć wiec u mnie np sprzątanie przeciąga się na cały dzień 🤦🏼‍♀️ a tak to wreszcie książki poczytam, poukładam w szafie- zrobię miejsce na większą rozmiarowo garderobę 😅 ojjj mam tyle rzeczy do zrobienia, który czekają na wolna chwile że boje się że nie zdążę odpocząć 🤣
 
ojjj ja to sobie znajdę zajęcie na bank 😅 tym bardziej zw teraz po każdej aktywności musze odpocząć wiec u mnie np sprzątanie przeciąga się na cały dzień 🤦🏼‍♀️ a tak to wreszcie książki poczytam, poukładam w szafie- zrobię miejsce na większą rozmiarowo garderobę 😅 ojjj mam tyle rzeczy do zrobienia, który czekają na wolna chwile że boje się że nie zdążę odpocząć 🤣
Mam tak samo 😂
 
Ah! ale wam dobrze ze w Polsce mozna isc na L4 i jest 100% platne! gdybym miala taka opcje to tez bym uciekala na L4 jak tylko poczulabym taka potrzebe. W Czechach, najwczesniej moge isc 8 tygodni przed rozwiazaniem i to chyba 70% platne na dodatek :rofl: ale nie narzekam bo mam 100% prace z domu i w sumie nie przemeczam sie i nie stresuje :)

Milego dnia wam zycze <3
 
ja miałam i wiele dziewczyn tutaj 😘 jeśli się stresujesz to dzwoń, jeśli uważasz że że może być ok i że wytrzymasz do jutra to poczekaj 😊 gdyby się rozkręciło i było tego więcej lub bolalby Cie brzuch to jedz na izbę przyjęć. Lepiej się upewnić w takich przypadkach że wszystko jest ok.
upsi to ja nie wiedziałam że nie można 😑 no cóż... kolejne mycie okien widocznie spadnie na mojego lubego... ojejjj jakże mi przykro 😅🤣

Dziewczyny tutaj mówią, że niby można. Cóż, ja po poronieniu jednak słucham rad lekarza i mojej mamy :)
Wiec chętnie skorzystałam z pomocy mojej mamy, a do innych trudnych obowiązków wykorzystuję małża 🤣

Podśmiewali się ze mnie ostatnio, że tak to nawet wody w sklepie nie kupię, bo nie mogę nosić, ale pieska na ręce to biorę, wiec chyba trochę zmyślam Haha
 
reklama
Do góry