reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Wiem, ale temat Natalii jest już chyba zamknięty. Trochę nerwów przysporzył dziewczynom i myślę, że nie warto do tego wracać ;-)
Pisałam rano, że Was nadrabiam i jestem na poniedziałku, aktualnie na wtorku 🙈 przepraszam jescze nie doszłam do wpisu gdzie okazało się, że jest trollem ! Staram się przeczytać wszystkie wpisy zostało mi chyba z 90 stron także naprawdę przepraszam 🙈❤️
 
Hej dziewczyny
Dołączam pełna optymizmu, ale i obaw. Obecnie jestem w drugiej ciąży 9+1. Pierwsze usg miałam Wykonywane w 7+5 i wtedy fasolek był wielkości 0.53cm i termin na 19.03 wg usg.
Z jednej strony jestem bardzo szczęśliwa bo poprzednia ciąża zakończyła się właśnie w 9+1, a tym razem jest wszystko okej.
Jedyne co mnie martwi to boje się kolejnego usg :( Wiem ze na pierwszym usg CRL wskazywało na wiek 6+2 ale to tez może być przez to, ze mam długie cykle (owulacja była ok 23-24 dc). Bardzo się martwię, ze na kolejnym usg fasolek nie urośnie. Czy któraś na początku miała rozjazd między OM a usg?
 
@palmtree a co z tym drugim zarodkiem?
Ten lekarz widział tylko jednego. 😓
Nie chcę Wam tu zasmucać wątku, ale może mogłaby mi któraś z dziewczyn doradzić czy do szpitala mogę zgłosić się 16 sierpnia czy to jest za długo?
U mnie teraz jest remont i jesteśmy u moich rodziców. Zwolnienie lekarskie mam do 16.08 włącznie a 15 wracam do domu. Szczerze mówiąc nie chciałabym się kłaść tutaj do szpitala.
 
Pisałam rano, że Was nadrabiam i jestem na poniedziałku, aktualnie na wtorku 🙈 przepraszam jescze nie doszłam do wpisu gdzie okazało się, że jest trollem ! Staram się przeczytać wszystkie wpisy zostało mi chyba z 90 stron także naprawdę przepraszam 🙈❤️
Spoko, przeczytaj do końca a może później daj odpowiedz na interesujące Cię tematy… widziałam tez ze gratulowałas koleżance, która teraz przeżywa wielki smutek i rozczarowanie i mimo ze wiem, ze Ty jeszcze nie masz tej świadomości, to wydaje mi się, ze jej mogło się zrobić troszeczkę gorzej jak to przeczytała…
 
Ahhh i jeszcze pytanie do dziewczyn, które maja już dzieci. Czy celowałyście w jakąś płeć? Np w dzień owulacji chłopiec, przed owulacją dziewczynka? Czy sprawdziło się to u was? Mój gin mówił, że szansa jest zawsze 50/50 ale jestem ciekawa jak to u was wyglądało.
Nigdy nie patrzyłam na to 🙂
 
reklama
Do góry