reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Mi gin powiedziała że to nie ma znaczenia, za płeć odpowiada plemnik, więc to czy przed owu czy po chyba nie ma znaczenia. Loteria ;)
Ale po pierwsze plemniki się od siebie różnią w zależności od płci (żywotność vs szybkość), a po drugie najnowsze badania mówią, że to komórka jajowa wybiera plemnik, który „wpuszcza”.
Zatem rządzimy dziewczyny, rządzimy! ;)
 
reklama
Ale po pierwsze plemniki się od siebie różnią w zależności od płci (żywotność vs szybkość), a po drugie najnowsze badania mówią, że to komórka jajowa wybiera plemnik, który „wpuszcza”.
Zatem rządzimy dziewczyny, rządzimy! ;)
tez o tym czytałam i u nas starania ksiazkowo co 2 dni po okresie, ostatni raz dzień przed owulka.
 
Hejka Kochane! Z całego serduszka dziękuję za wszystkie mocno zaciśnięte kciukasy. Przydały się jak nie wiem ❤️ Prawie zemdlalam siadając na fotel. Okazało się, że owszem cialko żółte nie jest najmniejsze, ale Pani Doktor (a jej akurat ufam) powiedziała że wielkość ok- czasem jest skorelowana z wadami genetycznymi, ale to kompletnie nie jest etap na którym cokolwiek można wyrokować. Czasem nie znaczy zawsze. Genetyje będziemy oceniać dopiero później jak już wszelkie struktury będą widoczne. Narazie powiedziała zeby to cialko zolte w ogóle z głowy wyrzucic- obraz ciałka ciążowego, zarodka, kształt wszystkiego wygląda naprawdę bardzo ładnie. Nie ma też już śladów plamien, krwawienia, szyjka macicy wygląda ok i struktura brzucha w badaniu manualnym tez wygląda ok 🥰 powiedziała że nie raz już widziała większe cialko i to o niczym nie świadczyło tak długo jak jego obraz u obraz całej reszty był w porządku... taki kamień z serca że aż mi zły poleciały 😭 powiedziała że na tym etapie wszystko wygląda ksiazkowo- maluch rośnie zgodnie z planem, serduszko biję jak dzwon. Powiedziała tez że większość poronień uwarunkowanych dysfunkcja ciałka żółtego dzieje się do 9tc (my już go zaczelismy) wiec ona jest dobrej myśli 🥰 Nasz mały człowieczek ma 2,33 cm i srduszko bije 176/min ❤️ Partner aż po prostu w skowronkach jak zobaczył wreszcie naszego małego fasolka 🥰 Przesyłam wam tysiące uścisków i podziękowania za wszelkie słowa otuchy i kciuki ❤️ jesteście najlepsze! Ja teraz staram się nastawiać pozytywnie 😊 i 3mam się tego ze musi być dobrze! I wierzę że badania genetyczne tez wyjdą ok ❤️
Jejku jak się cieszę! ❤️❤️❤️ Wierzyłam że będzie dobrze! Bije od Ciebie tak dobra energia, mimo stresu cały czas nas wspierałaś dobrym słowem i wiedziałam że musi być dobrze! Ściskam Was całym sercem 😘❤️
 
reklama
Wiem, że strach ma wielkie oczy. Fizycznie jestem w stanie wiele znieść, naprawdę, ale jak słyszę że mojemu dziecku może coś zagrażać to mi odbija, bardzo się martwię. Nadal jednak czuję że będzie dobrze i juz robi mi się lepiej:) znowu dziękuję za liczne zainteresowania - z wyrazami szacunku wasza naczelna panikara 😁
spokojnie ja też Panikuje 😘 i doskonale rozumiem. Jak komuś na czymś zależy to się bardzo tym przejmuje ❤️
Domi, a przypomnisz mi jaki wymiar miało te ciałko?
ostatnio mierzone 6.8mm norma wyczytałam ponoć do 5mm, w niektórych publikacjach do 6mm
 
Do góry