reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Podobno bardzo ciężko zdiagnozować, dopiero jak powiększa się macica to widać, że ma nieprawidłowy kształt. Dlatego mam dużo leżeć i odpoczywać. Pewnie z tego powodu też chce mnie tak często widzieć moja gin. Też jestem zaskoczona... Nigdy o tym nie słyszałam, mam nadzieję że to nie będzie robiło poważnych problemów u mnie. We wtorek dowiem się więcej
ale skoro gin nic sobie z tego nie zrobila to może nie jest to takie straszne? Wiesz internet to najgorszy lekarz 🙉 a może jednak są kobiety które mają tak samo a donosiły i urodziły zdrowe dzieci. Poczekaj cierpliwie do kolejnej wizyty i zobaczysz co powie.
 
Dziewczyny dopytałam dziś jak działa ta urodzinowa zniżka w diagnostyce, bo jutro mam uro i korzystałam. Do 200zl jest 50%, a powyżej 100zł zniżki. Więc jednak są jakieś ograniczenia, ale dobre i to.
Oo! Ja też mam jutro urodziny! 😁 Żeby mieć tą zniżkę, to trzeba mieć tam konto i rozumiem, że jest to gdzieś wtedy w profilu?
 
Dziewczyny błagam polećcie coś na migrenę. Od wczoraj mam potworny ból głowy, bolała mnie całą noc. Nawet paracetamol nie pomógł 😭
 
No właśnie nie dała mi odczuć że coś poważnego się dzieje, ale mam też wrażenie że trochę studzi moje emocje jeżeli chodzi o cieszenie się. Sama już nie wiem. Zastanawiam się czy nie iść do innego lekarza i potwierdzić...
Możesz iść potwierdzić. Ja byłam wczoraj u lekarza i nam zlecone badania, skierowanie na prenatalne a na wizytę mam przyjść po prenatalnych. Karty ciąży nie zalozyl
 
To jest anatomiczna wada macicy. Może być duży problem z donoszeniem ciąży...
Długo jestem na forum i pisały dziewczyny że mają dwurozne macice ale jakoś nie był to problem z donoszeniem ciąży. Mi też raz lekarz wpisał dwurożna macica a potem się okazało ze jednak prawidłowa więc myślę że to trudne do stwierdzenia i łatwo się pomylić. Skoro lekarz się tym nie przejął to Ty tym bardziej żyj spokojnie 😃
 
reklama
Dziewczyny błagam polećcie coś na migrenę. Od wczoraj mam potworny ból głowy, bolała mnie całą noc. Nawet paracetamol nie pomógł 😭
Ja też mam bóle głowy od 2 dni nie wiem czy to migrena ale tak mnie po prostu ciśnie mierzyłam ciśnienie jest niby ok biorę apap ale pomaga tylko połowicznie :/ najgorsze jest to że już budzę się z bólem głowy i mam wrażenie że jest taka ciężka ale w poniedziałek mam wizytę to zapytam lekarza co i jak 🙂 najgorsze jest to że z przeciwbólowymi nie można przesadzać 😔
 
Do góry