reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja mam pakiet w Lux Medzie, ale tam lekarze nie spełniają choćby części moich oczekiwań więc chodzę i do Lux żeby mieć badania za darmo i prywatnie.
Trochę to zależy. Ja mam super lekarza z samymi pozytywnymi opiniami. Od pierwszej wizyty nam kliknelo ;)
Jest bardzo empatyczny i wyrozumiały a to za co go najbardziej polubiłam to fakt, że po wszystkich badaniach i skierowaniach odsunął się od komputera, spojrzał mi w oczy i powiedział, że teraz to czas dla mnie i mam pytać o co chce a on mi na wszystko odpowie 🥰
 
reklama
Awantury o zły talerzy czy kubek z rana nie miałaś więc ciesz się😆
Ale wczoraj byl z moją 16 l córką na spacerze, zbierał patyki które później przyniósł do domu i poukladał sobie na balkonie, i mój kochany pies ( mamy huskiego) chciał sobie pogryźć, była jedna wielka awantura i ganianie psa po całym mieszkaniu. No masakra jakaś. Później zerwał kwiatka i jak wrocił do domu, to go trzymał cały czas w ręku i odpadły mu trzy płatki, co ja miałam to możecie sobie wyobrazić tylko, córka oddała swojego i był spokój 🤣🤣🤣
 
Do góry