reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

nasiadówkami. tylek do wanny bądź miski z ciepła wodą a jak jest to z rumiankiem, picie żurawiny , a przede wszystkim duzo pić, szybciej się wypłukuje bakterie.
Kupiłam żurawinę ale sok do picia i pije i dużo wody z cytryna i nic słodkiego żeby nie zakwasić, ciagle sikam i jest dużo lepiej, zobaczymy jak jutro, mam nadzieje ze nie zdążyło sie tam nic rozwinąć :(
 
reklama
Ja także uwazam, ze lepiej utworzyć wątek prywatny tutaj. Ale poczekałabym naprawdę z 2 tygodnie. Ja jeszcze nie wiem na czym stoję i myśle ze nie jestem jedyna. Dopiero będę wiedzieć 1 sierpnia, bo mam pierwsza wizytę, a termin z OM wychodzi na 15.03 także gdzie dziewczyny z końcówki…

@MamaR rozumiemy ze będziesz naszym moderatorem grupy 😆
Wyjęłaś mi to z ust, mam ten sam termin porodu i również mam wizytę na początku sierpnia (2-go albo 4-go).
 
Cześć dziewczyny. Czy wy też macie takie dni w ciąży że pomimo normalnej dawki snu (8,5h) czujecie się zmęczone zaraz po obudzeniu? Ja mam wrażenie że nie spałam nic. Do tego od początku meczą mnie bardzo realistyczne sny a przed ciążą praktycznie nigdy mi się nic nie śniło. Udanej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę :)
 
Cześć dziewczyny. Czy wy też macie takie dni w ciąży że pomimo normalnej dawki snu (8,5h) czujecie się zmęczone zaraz po obudzeniu? Ja mam wrażenie że nie spałam nic. Do tego od początku meczą mnie bardzo realistyczne sny a przed ciążą praktycznie nigdy mi się nic nie śniło. Udanej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę :)
Ja chodzę całymi dniami senna i rozdrazniona. Ale ja w nocy nie śpię normalnie, wybudza mnie pęcherz, mdłości i synek milion razy na cyca.
 
Cześć dziewczyny. Czy wy też macie takie dni w ciąży że pomimo normalnej dawki snu (8,5h) czujecie się zmęczone zaraz po obudzeniu? Ja mam wrażenie że nie spałam nic. Do tego od początku meczą mnie bardzo realistyczne sny a przed ciążą praktycznie nigdy mi się nic nie śniło. Udanej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę :)
ze znani to jest jakaś dziwna sprawa, ja zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz miałam takie sny na samym początku. Gdzieś koło 5tc. Były bardzo realistyczne i wręcz przerażajace. Wtedy w ogóle bałam się spać i byłam strasznie zmęczona też z tego powodu. Teraz na szczęście mi przeszły i mam nadzieję, że nie wrócą. Ale to podobno wina hormonów i tego że wpadamy w głęboką fazę REM.
 
A może wpływ też mają te temperatury? Przecież nawet dla osoby nie w ciąży takie upały są męczące lub wręcz niebezpieczne. Organizm osłabiony, to i większa szansa że jakieś naczynko pęknie. Tak sobie teraz pomyślałam...
Wszystko możliwe. Bez ciąży źle znoszę upały a teraz to zdycham 😄.
Ja chodzę całymi dniami senna i rozdrazniona. Ale ja w nocy nie śpię normalnie, wybudza mnie pęcherz, mdłości i synek milion razy na cyca.
Jaka będzie różnica wieku między dziećmi ? 😊
Mój młody też mi nie odpuszcza. Nie ma zmiłuj 😄
 
na mnie też nie działa, zmniejsza ból o 10% czyli nic. Mi gin nie pozwoliła nic innego, kazała pić dużo wody🙄 jeśli jesteś migrenikiem, to rozumiesz mój ból przy takich radach. Ech. No nic, w poprzednich ciążach migreny kończyły się w 2 trymestrze. Przeżyłam, to i teraz przeżyję :/ najmłodszego mi tylko żal, cały dzień na bajkach prawie, nie miałam innej opcji :(
Ja kiedyś miewałam bóle głowy, ale starałam się nic nie brać i samo przechodziło ( nie były takie silne) po urodzeniu syna czyli 12 lat temu, mam takie bóle, że często muszę się zwalniać z pracy, bo nie daję rady wytrzymać. Neurolog mi przepisał leki, ale w ciąży ich nie mogę przyjmować.
 
Cześć Dziewczyny! Chętnie do Was dołączę, termin porodu 7 marca 2023 ❤ Mam na imię Karolina, lat 34, to moje trzecie dzieciątko- pierwsza córa 8 lat, druga córa 4 lata, teraz liczymy na synka 😉 Szczerze mówiąc, nie planowałam już więcej dzieci, zaczynałam cieszyć się z życia bez pieluch, mleka, cycka 😂 Ale życie nas mega zaskoczyło i tym samym jestm tu z Wami 😀 Miałam już pierwsze usg, serducho biło w 6+4.
Miłego dnia :)
 
Cześć dziewczyny. Czy wy też macie takie dni w ciąży że pomimo normalnej dawki snu (8,5h) czujecie się zmęczone zaraz po obudzeniu? Ja mam wrażenie że nie spałam nic. Do tego od początku meczą mnie bardzo realistyczne sny a przed ciążą praktycznie nigdy mi się nic nie śniło. Udanej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę :)
Ja jestem ogólnie przez całe życie zmęczona i niewyspana więc nie potrafię teraz odróżnić 🤣 Ale od kilku dni mam tak, że ok. 17 mam zjazd, pośpię sobie z godzinkę, chwilę posiedzę i znowu muszę iść spać i wtedy już na całą noc, ale nie wiem czy kwestia ciąży. Mi to się dzisiaj śniło, że miałam plamienie żywą krwią 🙄
@Karooolka , witamy! 😊
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Chętnie do Was dołączę, termin porodu 7 marca 2023 ❤ Mam na imię Karolina, lat 34, to moje trzecie dzieciątko- pierwsza córa 8 lat, druga córa 4 lata, teraz liczymy na synka 😉 Szczerze mówiąc, nie planowałam już więcej dzieci, zaczynałam cieszyć się z życia bez pieluch, mleka, cycka 😂 Ale życie nas mega zaskoczyło i tym samym jestm tu z Wami 😀 Miałam już pierwsze usg, serducho biło w 6+4.
Miłego dnia :)
super! Witamy ☺️
 
Do góry