reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Od 10 do 12 bo u mnie cykle nie są regularne... Więc to tylko moje wnioski. Martwiłam się wczoraj że beta tylko 7, ale przyrost w jedną dobę do 20 dał mi na nowo nadzieję
 
Witam się i ja :) dzisiaj dwa dni po terminie miesiączki, dwa testy pozytywne, beta 486 i prog 30. Termin wg OM 5.03.
Ginekologa mam w przyszły piątek, może trochę za wcześnie ale umówiony dwa miesiące temu z innego powodu wiec nie zmieniam może uda się coś zobaczyć :)
W czw powtórzę betę, jestem w takim szoku, że wszystkiego nagle zapomniałam i nie wiem czy wyniki dobre chyba za dużo emocji jak na jeden dzień 🤭
Mam 32 lata, starałam się od 2016 z przerwa i teraz od sierpni ub. roku- mam hashimoto i endometriozę niewielka, zaszłam w drugim cyklu po laparoskopii i w pierwszym po leczeniu bakterii bo się jeszcze wykluła, w sumie byłam na dwóch wizytach w klinice, to moje pierwsze pozytywne testy od 6 lat i pierwsza beta powyżej 2 🙈
 
Witam się i ja :) dzisiaj dwa dni po terminie miesiączki, dwa testy pozytywne, beta 486 i prog 30. Termin wg OM 5.03.
Ginekologa mam w przyszły piątek, może trochę za wcześnie ale umówiony dwa miesiące temu z innego powodu wiec nie zmieniam może uda się coś zobaczyć :)
W czw powtórzę betę, jestem w takim szoku, że wszystkiego nagle zapomniałam i nie wiem czy wyniki dobre chyba za dużo emocji jak na jeden dzień 🤭
Mam 32 lata, starałam się od 2016 z przerwa i teraz od sierpni ub. roku- mam hashimoto i endometriozę niewielka, zaszłam w drugim cyklu po laparoskopii i w pierwszym po leczeniu bakterii bo się jeszcze wykluła, w sumie byłam na dwóch wizytach w klinice, to moje pierwsze pozytywne testy od 6 lat i pierwsza beta powyżej 2 🙈
Gratulacje ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny, czy poza kwasem foliowym i witaminą D, bierzecie jeszcze jakieś suplementy? Zastanawiam się czy może powinnam coś brać dodatkowo...
 
Do góry