reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Hej! Ja też się witam mocno nieśmiało 🙈 po tylu latach bezowocnych starań nadal nie mogę uwierzyć, że zobaczylam 2 kreseczki na teście. Też jestem po 1szej procedurze IVF co do którego myślałam, że nic nie będzie bo tylko 1 z 6 zarodków dotrwał do 5 doby. A tu taki szok i niedowierzanie 🙈 jak narazie miałam 2 bety w których przyrost nie jest powalający: 7dni po transferze beta 60.0, 9dpt beta 107. Dziś z rana byłam na kolejnej woec trzymam mocno kciuki za naszego kropka, żeby rósł w siłę i pięknie się rozwijał. Daj znać jakie wyniki u Ciebie- czy już badałam betę czy nie 😊
Gratuluje i 3mam kciuki 😘 tez zobaczyłam pierwsze kreseczki od 6 lat, miałam w kwietniu laparoskopie i wycięcie zmian endometrialntch- niewielkie a teraz brałam antybiotyk na ureaplasme bo mi wyszła… i udało się, a plan był taki żeby wyciąć w sierpniu przegrodę bo tez mam :) i jak się nie uda to inseminacja.
Udało się, wczoraj beta 486 dwa dni po terminie @, jutro powtórzę, w przyszłym tygodniu w pt mam ginekologa, mieliśmy sprawdzać czy jest bakteria a będziemy mam nadzieje sprawdzać czy jest zarodek i w dobrym miejscu 😍
Nie wierze póki co w to…
 
reklama
Dziewczyny, beta dziś 119. W poniedziałek 72,4, w sobotę 30. Chyba ok?
Do progesteronu nie podali mi norm. W Googlach piszą, że w I trymestrze 11-44.
Co myślicie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220629_123323_pl.looksoft.medicover.jpg
    Screenshot_20220629_123323_pl.looksoft.medicover.jpg
    217,2 KB · Wyświetleń: 92
Dziewczyny, beta dziś 119. W poniedziałek 72,4, w sobotę 30. Chyba ok?
Do progesteronu nie podali mi norm. W Googlach piszą, że w I trymestrze 11-44.
Co myślicie?
Robilas o tej samej porze? Czy wczesniej niż w poniedziałek? Bo jeden kalkulator wskazuje ze przyrost na pograniczu czyli 65.5%.
Progesteron jest ok :)
 
Pokazuje, że w normie, ale trochę się denerwuję. 😓
 

Załączniki

  • Screenshot_20220629_123451_com.android.chrome_edit_44801641926496.jpg
    Screenshot_20220629_123451_com.android.chrome_edit_44801641926496.jpg
    189,6 KB · Wyświetleń: 78
Pokazuje, że w normie, ale trochę się denerwuję. 😓
nie denerwuj się! Narazie rośnie wiec jest ok, gdyby przyrost był poniżej normy to wtedy byłby powód do zmartwień. A teraz gleboki wdech i 3mamy mocno kciuki za Kropka 🥰🍀 a progesteron myślę że ok. Mi po transferze kazali utrzymywać powyżej 10. Więc badz dobrej myśli Kochana! A jesli masz jakieś wątpliwości to lepiej z lekarzem to skonsuktowac- on na bank miał podobne przypadki i bedzie wiedzial co doradzic 😊
 
reklama
Do góry