reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, czy poza kwasem foliowym i witaminą D, bierzecie jeszcze jakieś suplementy? Zastanawiam się czy może powinnam coś brać dodatkowo...
Hej 😊 ja biorę kwas foliowy, wit D, kompleks witamin z grupy B, kwasy omega 3,6,9 i zaczęłam brać magnez bo dokuczają mi skurcze w łydkach.
 
Cześć dziewczyny. Ja nie chce zapeszać, ale jestem po procedurze ivf i wynik testu pozytywny.. Termin na 12 marca wedlug apki 🙈
Hej! Ja też się witam mocno nieśmiało 🙈 po tylu latach bezowocnych starań nadal nie mogę uwierzyć, że zobaczylam 2 kreseczki na teście. Też jestem po 1szej procedurze IVF co do którego myślałam, że nic nie będzie bo tylko 1 z 6 zarodków dotrwał do 5 doby. A tu taki szok i niedowierzanie 🙈 jak narazie miałam 2 bety w których przyrost nie jest powalający: 7dni po transferze beta 60.0, 9dpt beta 107. Dziś z rana byłam na kolejnej woec trzymam mocno kciuki za naszego kropka, żeby rósł w siłę i pięknie się rozwijał. Daj znać jakie wyniki u Ciebie- czy już badałam betę czy nie 😊
 
Hej.
Wczoraj przy zapisywaniu na wizytę Pani doktor pytała czy biorę jakieś witaminy,powiedziałam że tylko kwas foliowy. Do wizyty tydzień więc powiedziała ,że narazie wystarczy a na wizycie coś dobierzemy.
 
reklama
Hej! Ja też się witam mocno nieśmiało 🙈 po tylu latach bezowocnych starań nadal nie mogę uwierzyć, że zobaczylam 2 kreseczki na teście. Też jestem po 1szej procedurze IVF co do którego myślałam, że nic nie będzie bo tylko 1 z 6 zarodków dotrwał do 5 doby. A tu taki szok i niedowierzanie 🙈 jak narazie miałam 2 bety w których przyrost nie jest powalający: 7dni po transferze beta 60.0, 9dpt beta 107. Dziś z rana byłam na kolejnej woec trzymam mocno kciuki za naszego kropka, żeby rósł w siłę i pięknie się rozwijał. Daj znać jakie wyniki u Ciebie- czy już badałam betę czy nie 😊
Gratuluję! ❤️ Najważniejsze ze jest przyrost :) ja bety nie robię , mieszkam w UK, tu się tak tego nie praktykuje. Ale dziś jestem 14 dni po transferze i gruba krecha na teście, więc póki co się cieszę 🙂
Moje również pierwsze kreseczki od początku starań, czyli prawie 4 lat :)
Trzymam mocno kciuki za Ciebie i resztę dzoewczyn ❤️
 
Do góry