reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Cześć Mamusie,
Obserwuje Was od sierpnia, czyli od czasu kiedy dowiedziałam się od koleżanki, że istnieje takie forum i można kontaktować się z kobietami, które zostaną mamami w tym samym terminie 🙂 również jestem zainteresowana dołączeniem do wątku prywatnego. Jeśli chodzi o wcześniejszy brak aktywności, to wybaczcie, ale ciąża to zupełnie nowe doświadczenia, trzeba się oswoić z nowymi przeżyciami i czasami trudno na samym początku dzielić się tym z każdym, bo zwyczajnie brakuje odwagi i łatwiej poczytać o przeżyciach innych niż samemu się udzielać.
Dlatego myślę, że łatwiej i intymnej będzie zacieśnić więzi właśnie w wątku prywatnym.
Jeśli chodzi o mnie, to tak jak już wspomniałam - ciaza jest pierwsza, termin na 12.03, a na USG widać chłopca 👣
U nas także chłopiec i także termin ten sam 🥰
 
reklama
A ja właśnie sprawdzam co w szpitalach ( dwa biorę pod uwagę żeby rodzic) potrzebne jest do porodu - po porodzie. I powiem Wam że zmieniają się wytyczne więc warto sobie to sprawdzić.
 
Cześć kobietki 💖 w zeszłym tyg byłam na pierwszym usg, termin porodu to 31.03, lekarz śmiał się, bo nie mógł uchwycić maleństwa praktycznie w żadnej pozycji, bo było bardzo aktywne. Myślałam żeby zrobić test PAAP-A ale mój lekarz prowadzący po usg powiedzial, ze nie widzi żadnych powodów do obawy i sensu w robieniu tego testu. Jeśli już to zdecydowanie polecał NIFTY.
Ja ogólnie od początku ciąży czuje się całkiem niezle, zauważyłam, ze zdecydowanie mniej jedzenia potrzebuje i trochę szybko się mecze. U mnie 14 tydzień i o mojej ciąży jeśli mogę zaufać mężowi 🤦‍♂️, to wiemy tylko my we dwoje. Myśle ze za jakis miesiąc będę musiała powiadomić pracodawcę, bo może wtedy zacznie być troszkę bardziej widoczny brzuszek. Planuje pracować jak najdłużej.
Póki co dla dzieciątka nie kupowałam nic ale czytając wasze posty to wypadałoby coś ogarnąć ze względu na inflacje. Nie wiem dlaczego ale jakoś nie myślę o tym, czy to chłopiec czy dziewczyna i zamierzam wiele rzeczy kupić białych. My jeszcze jesteśmy na etapie wykańczania swojego gniazdka i pokoje dzieci zostawiłam na później, bo nawet nie przeszło mi przez myśl, ze może uda mi sie zajść w ciąże zanim tam pójdziemy mieszkać... iiii chyba muszę trochę sie z tym pospieszyć.

Kobietki za jakimi wózkami się oglądacie? Na co zwrócić uwagę?

Również wyrażam chęć dołączenia do prywatnego wątku 😊
 
reklama
Cześć kobietki 💖 w zeszłym tyg byłam na pierwszym usg, termin porodu to 31.03, lekarz śmiał się, bo nie mógł uchwycić maleństwa praktycznie w żadnej pozycji, bo było bardzo aktywne. Myślałam żeby zrobić test PAAP-A ale mój lekarz prowadzący po usg powiedzial, ze nie widzi żadnych powodów do obawy i sensu w robieniu tego testu. Jeśli już to zdecydowanie polecał NIFTY.
Ja ogólnie od początku ciąży czuje się całkiem niezle, zauważyłam, ze zdecydowanie mniej jedzenia potrzebuje i trochę szybko się mecze. U mnie 14 tydzień i o mojej ciąży jeśli mogę zaufać mężowi 🤦‍♂️, to wiemy tylko my we dwoje. Myśle ze za jakis miesiąc będę musiała powiadomić pracodawcę, bo może wtedy zacznie być troszkę bardziej widoczny brzuszek. Planuje pracować jak najdłużej.
Póki co dla dzieciątka nie kupowałam nic ale czytając wasze posty to wypadałoby coś ogarnąć ze względu na inflacje. Nie wiem dlaczego ale jakoś nie myślę o tym, czy to chłopiec czy dziewczyna i zamierzam wiele rzeczy kupić białych. My jeszcze jesteśmy na etapie wykańczania swojego gniazdka i pokoje dzieci zostawiłam na później, bo nawet nie przeszło mi przez myśl, ze może uda mi sie zajść w ciąże zanim tam pójdziemy mieszkać... iiii chyba muszę trochę sie z tym pospieszyć.

Kobietki za jakimi wózkami się oglądacie? Na co zwrócić uwagę?

Również wyrażam chęć dołączenia do prywatnego wątku 😊
Witaj,
Co do wózka to koniecznie lekki bo się można zajechać jak tak kilka razy dziennie przyjdzie Ci go składać i rozkładać. Takie moje zdanie 🙂
 
Do góry