reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Kurde nie wiem jak tu edytować post a zapomniałam zapytać. Czy Wy wszystkie jestescie już w grupie ryzyka, że robicie te testy pappa itd? Bardzo mnie to dziwi bo zarówno przy 1 jak i przy 2 takie testy robiła garstka ciążówek.
Ja powiem za siebie. W 1 i 2 ciąży robiłam pappe i USG w każdym trymestrze. W tedy badania Nifty i te inne były głównie przeznaczone dla osób ze wskazaniem. Teraz widzę że większość osób chce być pewna i się decyduje.
W dzisiejszych czasach jeśli ktoś może sobie finansowo pozwolić na taki wydatek to super. Sama z chęcią bym zrobiła.
 
Dziewczyny wszystko dobrze na ten moment, była kolejka i weszłam później.
Płeć dopiero za tydzień z krwi z sanco bo na chwile obecna to spekulacje wiec nie chce zapeszać :)
Zobaczymy za tydzień.
Kamień z serca 🙈
Dzidziuś rośnie jak na drożdżach ma 5,5 cm, termin wg usg na 1.03 (12+1) a wg miesiączki na 5.03 wiec co badanie to coraz większa różnica i za chwile wpadnę w luty 😂
Maluch jest bardzo ruchliwy, już drugi lekarz mi to mówił, chyba w ogóle nie spi 😂
Ściskam Was wszystkie i szczerze współczuje tym które są przed prenatalnym bo dla mnie to był ogromny stres 😞 mam nadzieje ze lepiej sobie radzicie ze stresem niż ja 😘
 
reklama
Do góry