reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Możliwe że już ruszył ale nie wszyscy się "dostali" bo były dziewczyny tutaj które już bardzo długo pisały ze sobą i chciały mieć więcej prywatności.
Zawsze można otworzyć drugi wątek prywatny jeśli byłyby tylko chętne osoby.
Też jestem od początku ale nie wiem czy wątek został utworzony czy nie, może mnie też nie chciały - byłoby mi przykro 😞
Ale jakoś mało się tu ostatnio dzieje…
Ale są dziewczyny które pamietam od początku @Helena! i @ONA1227 wiec może po prostu chwilowy przestój :)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie czy dobrze myślę 🤔 , więc... chodzę do ginekologa prywatnie do tego samego teraz i te 2 wcześniejsze ciąże które straciłam. W pierwszej ciąży byłam 1 raz w 5 tygodniu (miał gabinet gdzieś indziej) i serduszko już biło do tego od razu dał posłuchać jak pięknie bije 🥰. A teraz, nawet dziś z CRL wychodzi 7+4 a on mówi że widać że serduszko bije ale za wczesna ciąża żeby posłuchać 🤔. Nic nie mówiłam że wcześniej przecież słuchaliśmy w 5 tyg bo w sumie najważniejsze że widać że bije ale mam wrażenie że jemu się zwyczajnie nie chce.
 
Też jestem od początku ale nie wiem czy wątek został utworzony czy nie, może mnie też nie chciały - byłoby mi przykro 😞
Ale jakoś mało się tu ostatnio dzieje…
Ale są dziewczyny które pamietam od początku @Helena! i @ONA1227 wiec może po prostu chwilowy przestój :)
Ja tez jestem od początku praktycznie i nie kojarzę zeby byl watek prywatny🤷 jak jest to cóż, ale nie sądzę. Ja myślę, ze w okolicach prenatalnych zrobic prywatny. Czesc z nas jest juz w 11 tyg, ale część dopiero w 7😉
 
Dziewczyny powiedzcie czy dobrze myślę 🤔 , więc... chodzę do ginekologa prywatnie do tego samego teraz i te 2 wcześniejsze ciąże które straciłam. W pierwszej ciąży byłam 1 raz w 5 tygodniu (miał gabinet gdzieś indziej) i serduszko już biło do tego od razu dał posłuchać jak pięknie bije 🥰. A teraz, nawet dziś z CRL wychodzi 7+4 a on mówi że widać że serduszko bije ale za wczesna ciąża żeby posłuchać 🤔. Nic nie mówiłam że wcześniej przecież słuchaliśmy w 5 tyg bo w sumie najważniejsze że widać że bije ale mam wrażenie że jemu się zwyczajnie nie chce.
Dużo dziewczyny tutaj pisało, że lekarze na tak wczesnym etapie ciaży nie pozwalają słuchać serduszka, a jak już to bardzo rzadko.
Może twój ginekolog tak jak wiekszosc teraz stwierdził, że jednak lepiej w późniejszym etapie, nie martwiłabym się tym :)
Ja bylam na dwóch wizytach i jeszcze serduszka nie słuchałam.
 
Dużo dziewczyny tutaj pisało, że lekarze na tak wczesnym etapie ciaży nie pozwalają słuchać serduszka, a jak już to bardzo rzadko.
Może twój ginekolog tak jak wiekszosc teraz stwierdził, że jednak lepiej w późniejszym etapie, nie martwiłabym się tym :)
Ja bylam na dwóch wizytach i jeszcze serduszka nie słuchałam.
Dziś to była moja 3 wizyta. Kolejną mam za tydzień w poniedziałek będzie to z USG 8+2 mniej więcej zobaczymy czy pozwoli posłuchać bicia ❤️
 
Dziewczyny powiedzcie czy dobrze myślę 🤔 , więc... chodzę do ginekologa prywatnie do tego samego teraz i te 2 wcześniejsze ciąże które straciłam. W pierwszej ciąży byłam 1 raz w 5 tygodniu (miał gabinet gdzieś indziej) i serduszko już biło do tego od razu dał posłuchać jak pięknie bije 🥰. A teraz, nawet dziś z CRL wychodzi 7+4 a on mówi że widać że serduszko bije ale za wczesna ciąża żeby posłuchać 🤔. Nic nie mówiłam że wcześniej przecież słuchaliśmy w 5 tyg bo w sumie najważniejsze że widać że bije ale mam wrażenie że jemu się zwyczajnie nie chce.
Ja dziś byłam na USG 11 tydzień. Serduszko usłyszę w 13 tygodniu. Podobno nie jest to rekomendowane, żeby słuchać bicie serca na wczesnych epatach ciąży. Zapomniałam zapytać położnej czemu, może ktoś zna powód?
 
reklama
Ja dziś byłam na USG 11 tydzień. Serduszko usłyszę w 13 tygodniu. Podobno nie jest to rekomendowane, żeby słuchać bicie serca na wczesnych epatach ciąży. Zapomniałam zapytać położnej czemu, może ktoś zna powód?
Aby słuchać serduszka, trzeba użyć Dopplera, a to może powodować nadmierny wzrost temperatury. Wysoka temperatura nie jest zalecana na tak wczesnym etapie życia zarodka.
 
Do góry