reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Witajcie 🙂 to moja pierwsza ciąża i postanowiłam ze w końcu dołączę , wczoraj pierwsze USG , na szczęście jest już zarodek ale jeszcze za wcześnie na serduszko. Trochę się przejęłam bo według OM to 7 tydzień a według USG dopiero 5. Kolejna wizyta za 3 tygodnie dopiero i chyba oszaleje do tego czasu. Pan doktor powiedział ze ciąże można stracić przez używki i różyczkę , oprócz tego wiadomo czynniki od których nie jesteśmy zależne. Mam nadzieje ze na kolejnej wizycie będzie już słychać serduszko ale jednak stres jest … Aż zazdrosze wszystkim które już słyszały bicie serduszka maleństwa 🥰
 
Witajcie 🙂 to moja pierwsza ciąża i postanowiłam ze w końcu dołączę , wczoraj pierwsze USG , na szczęście jest już zarodek ale jeszcze za wcześnie na serduszko. Trochę się przejęłam bo według OM to 7 tydzień a według USG dopiero 5. Kolejna wizyta za 3 tygodnie dopiero i chyba oszaleje do tego czasu. Pan doktor powiedział ze ciąże można stracić przez używki i różyczkę , oprócz tego wiadomo czynniki od których nie jesteśmy zależne. Mam nadzieje ze na kolejnej wizycie będzie już słychać serduszko ale jednak stres jest … Aż zazdrosze wszystkim które już słyszały bicie serduszka maleństwa 🥰
Kochana gratulacje ! Ale z martwieniem się to po zobaczeniu serduszka nie minie 😂 będziesz się zamartwiać aż do rozwiązania a później jak się urodzi to w sumie do końca życia 😂
My tu wszystkie z wizyty na wizytę martwimy się zawsze czymś innym 🤭
Witamy na pokładzie 😘
 
Ja jak sie spodziewalam, brak blizniakow. Wszystkie musze osobno rodzić 🤦👍 😏😉fasola ma 2, 68 cm i z usg wyszlo 9+5. Termin na 8 marca. Ja zdycham tak sie źle czuje od ciąży a teraz dodatkowo przeziębienie.
Jak się uwiniesz z małą różnica wieku to później wiek się wyrównuje 🙂 ja mam 1.5 roku różnicy i teraz są już jak bliźniaki 🥰
 
Dziewczyny jestem w takim szoku że naprawdę nie wiem co będzie dalej ... Początek ciąży a ja pod wieczór jestem z każdym dniem coraz większa 🤣
Jeszcze chwila i będę obwód brzucha mierzyć 🙈
Jeśli Cię to pocieszy, to ja tez tak mam, z tym ze ja juz przed ciążą wygladalam na 7/8 miesiąc 😂
 
reklama
Dziewczyny jestem w takim szoku że naprawdę nie wiem co będzie dalej ... Początek ciąży a ja pod wieczór jestem z każdym dniem coraz większa 🤣
Jeszcze chwila i będę obwód brzucha mierzyć 🙈
Ty… ja mam to samo. Już się sąsiedzi zorientowali, ze w ciąży jestem a to dopiero dziesiąty tydzień.. masakra jakaś. A schudłam kilogram, bmi mam w normie.
Mam bardzo słabe mięśnie brzucha (rozejście) po poprzednich ciążach.
 
Do góry