reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Jestem po wizycie. Dzidziuś rośnie ładnie, ma już 3.55 cm, co odpowiada 10+3. Ketonami w moczu mam się nie przejmować, mogły się pojawić po owocach+ wysokiej temperaturze, cukier jest w normie, a to jest ważniejsze. Po nast wizycie mam powtórzyć mocz. I dostałam zrype, że nie byłam jeszcze u endokrynologa. Bo hashimoto w ciąży jest istotne i musi być kontrolowane a wizyta przez telefon lub na czacie to nie jest żadne leczenie. Na to moje aktualne tsh też kręcił nosem, że dla odmiany ciut za niskie, no ale jeszcze w normie.
o rany! Jaki duży dzidziutek! 😍😍😍 GRATULACJE!!! ❤️❤️❤️
 
Dziewczyny, serce mojego dzidziusia przestało bić. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki. ❤️
O nie 🥺 Nie ma słów by Cię teraz pocieszyć. Przeżyłam to raz a potem drugi. Teraz myślę że jestem jeszcze silniejsza i dam radę ze wszystkim. 3 maj się jakoś, płacz ile potrzebujesz 😘

Ten lekarz widział tylko jednego. 😓
Nie chcę Wam tu zasmucać wątku, ale może mogłaby mi któraś z dziewczyn doradzić czy do szpitala mogę zgłosić się 16 sierpnia czy to jest za długo?
U mnie teraz jest remont i jesteśmy u moich rodziców. Zwolnienie lekarskie mam do 16.08 włącznie a 15 wracam do domu. Szczerze mówiąc nie chciałabym się kłaść tutaj do szpitala.
Ponoć do 4 tygodni można nosić martwy płód. U mnie niestety tydzień życia ze świadomością że mam martwe dziecko w brzuchu było bardzo trudne i dołujące. Ale nie dało się szybciej. To już decyzja do Ciebie należy czy psychicznie możesz zaczekać do 16.08 😩
 
Eh mnie dziś czeka całonocna podróż (10 h w samochodzie) i nie wiem jak ja to przeżyje. Mąż mówi, że gdybym bardzo źle się czuła to w połowie drogi wynajmiemy jakiś hotel. Od rana mam mdłości i czuję się bardzo słaba. Teraz nas pakuje i mam jeszcze duuużo rzeczy do zrobienia. Ciężki dzień i noc się zapowiada.
 
Zapisałam się na prenatalne wyznaczyła mi na 7 września, tyle czekania. W ciąży z synem miałam termin na 6.09 więc wszelkie badania zaliczałam szybko, a teraz będzie nauka cierpliwości, Wy wszystkie już po, a ja przed :D
 
@palmtree a może warto jechać na IP, nawet pod pretekstem bólu brzucha - tam Cię zbadają dokładnie ponownie i będziesz wiedziała na czym stoisz.
Jeśli się potwierdzi to w szpitalu dadzą Ci wybór - zabieg, tabletki czy czekanie na samoistne, wiec jeśli nie będzie zagrożenia życia to nie będziesz musiała zostawać w szpitalu.
Jednak warto jechać tak jak kazał lekarz, upewnić się, że ta diagnoza jest prawidłowa i jednocześnie zadbać o swoje zdrowie.
 
reklama
Ja jak się zapisywałam w Toruniu to już nie było terminów na ostatni moment, jeszcze mnie zapisały do faceta, podobno bardzo dobry z tego co czytałam, ale niby nie zbyt gadatliwy, ja to o wszystko pytam, będzie miał wyzwanie 🤣
 
Do góry