reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry dziewczyny, ja jestem/byłam pod opieką onkologa i zawsze usg plus badanie palpacyjne w każdej pozycji :)
Na mammografi byłam raz i jeszcze dostałam ochrzan, że jestem za młoda na takie badanie, bo teraz trend europejski mówi o wieku 44. Przecież sama się nie skierowała na to badanie, heloł?

My uznaliśmy, że hajs z wesela jest na "Bombelka" :) i płacę za wszystko co możliwe :)
 
A powiem Wam że znam historię jak kobieta zaszła w ciążę i dzięki temu że jej biust się powiększył wymacała sobie guza. Na szczęście szybko go znalazła i teraz żyje. Szybko musiała przerwać KP i przyjmować chemię ale najważniejsze że żyje.
 
Siedzę przed gabinetem, trzymajcie kciuki. Powiem wam że mam problem z zaparciami, ale jak siedzę tu - pod drzwiami pani doktor, to ta zaległa sprawa rozwiązuje się sama 😁 chociaż tyle dobrego 😁
To ja mam właśnie w drugą stronę 🙈 kolejny mój objaw ciąży rozluźnienie w tych sprawach 🙈
 
reklama
Do góry