reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Z czasem na grupie prywatnej tak czy siak trzeba zrobić selekcję, bo dużo dziewczyn milknie.



Offtop walnęło mnie w tym roku jeśli chodzi o zaprawy. Cały wieczór robiłam keczup z cukini 😄 przedwczoraj walczyłam z buraczkami. A potem marudzę, że ledwo zipie 😄.
Nigdy nie zaprawialam, więc nie wiem czy się starzeje czy ta ciąża coś mi miesza w głowie.
Zaprawiacie coś ? Może macie jakieś swoje ulubione przepisy?
A co to znaczy zaprawianie? Chodzi o robienie wekow?
 
reklama
Z czasem na grupie prywatnej tak czy siak trzeba zrobić selekcję, bo dużo dziewczyn milknie.



Offtop walnęło mnie w tym roku jeśli chodzi o zaprawy. Cały wieczór robiłam keczup z cukini 😄 przedwczoraj walczyłam z buraczkami. A potem marudzę, że ledwo zipie 😄.
Nigdy nie zaprawialam, więc nie wiem czy się starzeje czy ta ciąża coś mi miesza w głowie.
Zaprawiacie coś ? Może macie jakieś swoje ulubione przepisy?
ja robiłam sałatkę z ogórków, do tego cebula i marchewka :) u mnie w domu ją uwielbiają więc musiałam a że mam nieograniczony dostęp do ogórków bo moja babcia i rodzice mieszkają na wsi , mają swoje ogródki to korzystam :) teraz mąż robił te w zalewie z octu i kiszone ale wiesz u nas ogórasy idą hurtowo do obiadu 😂
 
ja robiłam sałatkę z ogórków, do tego cebula i marchewka :) u mnie w domu ją uwielbiają więc musiałam a że mam nieograniczony dostęp do ogórków bo moja babcia i rodzice mieszkają na wsi , mają swoje ogródki to korzystam :) teraz mąż robił te w zalewie z octu i kiszone ale wiesz u nas ogórasy idą hurtowo do obiadu 😂
Ja też lubię ogórki w curry 😋
 
Z czasem na grupie prywatnej tak czy siak trzeba zrobić selekcję, bo dużo dziewczyn milknie.



Offtop walnęło mnie w tym roku jeśli chodzi o zaprawy. Cały wieczór robiłam keczup z cukini 😄 przedwczoraj walczyłam z buraczkami. A potem marudzę, że ledwo zipie 😄.
Nigdy nie zaprawialam, więc nie wiem czy się starzeje czy ta ciąża coś mi miesza w głowie.
Zaprawiacie coś ? Może macie jakieś swoje ulubione przepisy?
Ja robiłam w sobotę dżem jagodowy i fruzelinę wiśniową do słoików na zimę ☺️🤗
 
My mamy blisko zieleniak w którym są meeeega ogórki, ale planujemy paprykę konserwową uczynić😊 końcem sierpnia.
 
Przeczytałam wszystko od Myszy i jestem w 100% pewna, że to nasza Natalia 😕
Może tylko pierwsza historia jest prawdziwa, a może żadna? Gdzie nie dołączła doskonale orientowała się w tygodniach ciąży, badaniach itd...

Ja kupiłam segregator od mamy ginekolog, ale i tak noszę na razie badania w teczce pt. "Brajanek" 😄
I od momentu zdemaskowania milczy 😄.
Ja robiłam w sobotę dżem jagodowy i fruzelinę wiśniową do słoików na zimę ☺️🤗

Właśnie jescze jakis swój dżem by się przydał.
A co to znaczy zaprawianie? Chodzi o robienie wekow?
Tak robienie weków 😄
 
reklama
Do góry