reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja też mam objawy miesiączkowe, czasem mnie trochę na wymioty bierze, ale to chyba stres a nie hormony 😁 dziś dla mnie stresujący dzień. Dzień 0, w którym powinien być okres😱 i dziś również moje 30 urodziny. Dostałam najpiękniejszy prezent🥳
ojej! To samych cudowności, szczęścia, spokojnej ciąży i uśmiechu każdego dnia! 🍀🥳💕
 
Hej. Powiedzcie mi jeżeli wg moich obliczeń jestem 12-8 dni po zapłodnieniu, to który to tydzień? 3? Byłam dwa razy niedawno w ciąży a już zapomniałam co i jak się liczy🤦 czy jak pójdę za ok 2 tyg do lekarza coś zobaczy? Na betę chciałam iść wtorek i czwartek ale zobaczymy jak wyjdzie z dzieciakami🙈
jeśli nie masz pewności kiedy doszło do zapłodnienia to policz od dnia ostatniej miesiaczki. W necie jest mnóstwo kalkulatorów i tam możesz wybrać, albo termin owulacji (jesli dokładny znasz) albo termin ostatniej miesiaczki. I wszystko Ci ładnie policzy 😊
 
No ja dzis jak na złość czuję się inaczej niż do tej pory (ale może to głową zaczyna się sama nakręcać)- wstałam bez problemu (do tej pory od około 5 dni chodziłam śniętą jak ryba i aż mi się w głowie kręciło), piersi jakieś takie mi się mniej napięte wydają (od transferu nie byłam w stanie się do nich dotknac- takie były nabrzmiale) I jakoś tak mam wrażenie że wracam do "normalnosci" 😔 a co do boli w podbrzuszu to ja dziewczyny permanentnie czuje brzuch 🤦🏼‍♀️ raz gorzej, raz tak do przeżycia. Ale tutaj już to konsultowałam i lekarz powiedział, że niestety bóle brzucha to jeden z objawów ciąży o których niestety niewiele się mówi 😜 takze nie przejmujcie się że to coś złego, po prostu "medialnie" wszyscy skupią się na mdłościach i napiętych piersiach a to jakoś tak zgrabnie wszyscy pomijają
 
Część dziewczyny, chyba dołączam do grupy mam marcowych. Jestem obecnie w 28 DC, a od 4 dni wychodzi mi test pozytywny.
Na pokładzie mam już rocznego synka z 10.06. Z mężem zawsze chcieliśmy mieć dzieci w podobnym wieku, ale że tak szybko się udało to się nie spodziewałam 😅
 

Załączniki

  • IMG_20220630_072833.jpg
    IMG_20220630_072833.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 105
reklama
Dobrego dnia dziewczęta i 3mam kciuki za pozytywne wyniki, jesli któraś dzis coś bada 😊🍀
Dzięki i wzajemnie. Ja idę po ziemniaki to kupie test w aptece i sobie machnę zanim przyjdzie paczka z testami do paczkomatu. Mnie w każdej ciąży bolał brzuch. W każdej następnej chyba coraz dokuczliwej, choć prawie lata temu myślałam, że umrę z bólu, ale był to objaw zadomawiania się młodego😁
 
Do góry