reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Ale próbowali sn? Czy po próbie oxy już nie dawali ci więcej tylko CC? :)
Miałam kolejna próbę sn, niestety skurcze tylko na oxy, ogólnie brak postępu akcji. Lekarze zdecydowali o CC bo już miałam za duże obrzęki na nogach i rękach co przy nadciśnieniu nie wróżyło zbyt dobrze. Ale szczerze nie polecam tego sposobu rodzenia 😕
 
reklama
Miałam kolejna próbę sn, niestety skurcze tylko na oxy, ogólnie brak postępu akcji. Lekarze zdecydowali o CC bo już miałam za duże obrzęki na nogach i rękach co przy nadciśnieniu nie wróżyło zbyt dobrze. Ale szczerze nie polecam tego sposobu rodzenia 😕
Ale którego sposobu nie polecasz? Podawania oxy? Na jedną działa na drugą nie działa, czasami dziewczyny szybko reagują i są zadowolone :)
 
Hej dziewczyny, ja też rozpakowana ☺️ mały przyszedł na świat 28.02 chwilę przed 22 ☺️ poród CC. Pionizowali mnie dziś rano także jestem na etapie dochodzenia do siebie 🙈
oo gratulacje dla was❤️❤️ nie szlo wywolywanie i zdecydowali o cc?

Ale którego sposobu nie polecasz? Podawania oxy? Na jedną działa na drugą nie działa, czasami dziewczyny szybko reagują i są zadowolone :)
chyba Magdzie chodzi o cesarskie cięcie🙈 no nie dziwie się.
 
Ale którego sposobu nie polecasz? Podawania oxy? Na jedną działa na drugą nie działa, czasami dziewczyny szybko reagują i są zadowolone :)
Oxy na mnie praktycznie nie zadziałało 😕
oo gratulacje dla was❤️❤️ nie szlo wywolywanie i zdecydowali o cc?


chyba Magdzie chodzi o cesarskie cięcie🙈 no nie dziwie się.
Zdecydowanie nie polecam CC 🙈 pierwsza doba to masakra, liczę na to że jutro będzie już lepiej 🙈

Dzięki dziewczyny ❤️
 
reklama
Właśnie czasami sprowadza się CC do określania go mianem zabiegu a to przecież poważna operacja. Niby boimy się tych skurczów itd a cięcie też ma swoje bolesne oblicze a pomyśleć, że wiele kobiet świadomie planowo płaci w prywatnych placówkach za cięcie. Moja znajoma nazwę to "wyciągała" dzieciaki (3) przed terminem w dni jakie jej się podobały, dzień ojca, dzień dziadka 🙈 bo ona rodzić nie będzie a jak już mają ją ciąć to na prezent dziadkowi np.
 
Do góry