reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Moze to trochę głupie pytanie ale jak u was z przybieraniem na wadze? U mnie dzisiaj 14t 4d i puki co nie przytyłam nic, w niektóre dni jest nawet mniej niż przed ciąża. Wyniki badań puki co są ok, ale zastanawiam się czy nie powinnam chociaż troszkę przytyć do tej pory bo apetyt raczej mam normalny.
Ja najpierw schudłam a teraz wróciłam do swojej wagi i jak narazie chyba nie przytyłam a jak tak to max 1 kg, mam 18tc
 
reklama
Jeszcze nabierzesz masy 😜 u mnie 16 +1 i póki co niecały 1 kg do przodu ale pewnie zacznę przybierać po 20 tygodniu ( zawsze tak miałam nie wiem czemu) w pierwszej ciąży przytyłam aż 25 kg w drugiej 15kg ale to było bardziej zatrzymywanie wody w organizmie bo nawet rozmiar buta o 2 się zwiększył. Na szczęście szybko później wracałam do wagi sprzed, ciekawe jak będzie tym razem 🙄 ja generalnie niezbyt ładnie w ciąży wyglądam bo chude nogi, chude ręce i bam brzuchol i cyc gigant. Niczym z obrazka 3 latka okrągły brzuszek i kończyny patyki ..zero proporcji.
 
Hej zastanawiam się czy na zwykłej kontroli u ginekologa może stwierdzić płeć dziecka? Czy tylko na Prenatalnych bo już byłam tylko chciałabym się upewnić czy się potwierdzi wizyta w następny piątek u ginekog
 
Hej zastanawiam się czy na zwykłej kontroli u ginekologa może stwierdzić płeć dziecka? Czy tylko na Prenatalnych bo już byłam tylko chciałabym się upewnić czy się potwierdzi wizyta w następny piątek u ginekog
Jak masz mieć wykonywane USG to czy zwykłe szybkie kontrolne czy dłuższe oceniające parametry to i tak i tak widać :D oczywiście jak dzidzia się pokaże odpowiednio
 
Hej zastanawiam się czy na zwykłej kontroli u ginekologa może stwierdzić płeć dziecka? Czy tylko na Prenatalnych bo już byłam tylko chciałabym się upewnić czy się potwierdzi wizyta w następny piątek u ginekog
Ja dzisiaj mam 16+6 i właśnie wyszłam z wizyty. Niby kontrolna, ale pan dokładnie patrzył i za bardzo nie wypatrzył - chyba dziewczynka, ale jeszcze nie na pewno :). Wiec różnie to z płcią bywa.
 
reklama
Hej zastanawiam się czy na zwykłej kontroli u ginekologa może stwierdzić płeć dziecka? Czy tylko na Prenatalnych bo już byłam tylko chciałabym się upewnić czy się potwierdzi wizyta w następny piątek u ginekog
U mnie na wizycie już niby coś tam było widać, ale gin powiedział żeby się nie nastawiać i poczekać na połówkowe.
 
Do góry